Oko jelenia. Droga do Nidaros Andrzej Pilipiuk

Okładka Oko jelenia. Droga do Nidaros
autor:
Andrzej Pilipiuk
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745177

Opis

SPRZEDAŻ OD 01-04-2011!
Zaczyna się jak u Hitchcocka. W dodatku nie od trzęsienia, lecz od całkowitej zagłady Ziemi. A potem napięcie wciąż rośnie. Występują: Kosmiczni Nomadzi, którzy rąbnęli 5 milionów książek razem z opakowaniem, czyli gmachem Biblioteki Narodowej, przypadkowi turyści przeniesieni w czasie, ze swoich światów wrzuceni na dno średniowiecznego slumsu: nauczyciel informatyki, nastolatek z Warszawy, szlachcianka spod XVIII-wiecznego Lublina. W Norwegii Anno Domini 1559 muszą.. przeżyć. I wypełnić misję - odnaleźć oko jelenia, wpierw ustaliwszy, co to, u diabła, jest!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kto nie zna Andrzeja Pilipiuka? Wśród osób czytających fantastykę, chyba nie znajdziesz takiej osoby. Jest to najpłodniejszy autor Fabryki Słów i jeden z najpoczytniejszych. Nie przekłada się to jednak na powszechne uznanie wśród czytelników. Pilipiuk pisze książki typowo rozrywkowe (seria o Wędr... więcej »
Chciałabym opowiedzieć o wybujałych przygodach, na które szczerze mówiąc, zdecydowałam się dosyć nieświadomie. Ale jestem bardzo zadowolona z podjętego ryzyka i znowu mnie kusi. Strach chyba jakoś zdławię... Ostatnio skorzystałam z usług nowego dla mnie biura podróży, a mianowicie Pilipiuk Travel... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje Dostałam "Oko Jelenia" od siostry, która myślała, że może po prostu jest za stara na takie książki i jej się nie spodobała. Była w błędzie. Wszyscy tak zachwalają A.Pilipiuka jaki to on wspaniały. No to chciałyśmy się przekonać, czy co... więcej »
Dodali do kolekcji
arwena
Sirocco
Shoo
Thomash
szumo
Maeghkelek
Womanek
Jezebel
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!