Opowieści z Narnii - Siostrzeniec Czarodzieja C. S. Lewis

Okładka Opowieści z Narnii - Siostrzeniec Czarodzieja
autor:
C. S. Lewis
wydawnictwo:
Media Rodzina
data wydania:
0
ISBN:
1000090162175

Opis

Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do kraju przebudzonych zwierząt Narnii lwa Aslana. W szóstym tomie cyklu poznajemy przygody dwójki przyjaciół Digory'ego i Poli, którzy przeniesieni zostają niespodziewanie z Londynu do Innego Świata. Spotykają tam złą czarownicę Jadis, ale przede wszystkim stają się świadkami narodzin Narnii wraz z jej wszystkimi zwierzętami i niezwykłościami...
Autor Siostrzeńca czarodzieja C.S. Lewis był profesorem literatury.. na angielskich uniwersytetach, Oxfordzie i Cambridge, ale oprócz działalności naukowej zajmował się także pisaniem powieści. Opowieści z Narnii to jego najsłynniejsze dzieło, które podbiło serca i wyobraźnię zarówno młodszych, jak i starszych czytelników.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zastanawialiście się kiedyś, jak powstała Narnia? Dlaczego Łucja mogła tam przejść za pomocą zwykłej (a może nie?) szafy? Jak to się stało, że ludzie tam zamieszkali? Zadałam sobie te pytania tuż po ukończeniu „Lwa, czarownicy i starej szafy”. Na szczęście autor „Opowieści z Narnii” przyszedł mi ... więcej »
W jeden z deszczowych dni wakacyjnych w Londynie, Digory poznaje Polę, swoją sąsiadkę, która mieszka tylko dom obok. Rozpoczynają wspólne zabawy i odkrywanie miejsc, których świat nie widział. Pewnego dnia wchodzą do zakazanego pokoju wuja Digory'ego, gdzie ten już na nich czeka aby... wysłać ich... więcej »
Dodali do kolekcji
bjuti_fruti
Salama
Melinaa
Michelle
agao2102
kompetentny_
Lukrecja
Lawliett
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!