Osaczona P.C. Cast,

Okładka Osaczona
autor:
P.C. Cast,
wydawnictwo:
Książnica
data wydania:
2011

Opis

Dobre wieści: Zoey odzyskała z powrotem swoich przyjaciół. Steave Rae i czerwoni adepci nie są już dłużej sekretem Neferet. Złe wieści: Starożytne zło z twarzą anioła zostało uwolnione - ono i wiele innych okropności, których twarze już nie są tak anielskie. Babcia Redbird jest w tarapatach. Heath jest w tarapatach. Dom Nocy jest w tarapatach. Okej, cały świat Zoey jest w tarapatach. Ale kiedy wszystkie kłopoty pochodzą od istoty, która objawia się jako ucieleśnione piękno, czy świat w to uwierzy..? Zwłaszcza, że tylko grupa nastolatków są jedynymi, którzy naprawdę rozumieją jaki jest on niebezpieczny. Czy Zoey będzie wystarczająco silna i mądra by ujawnic prawdę?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Osaczona
Recenzent: Speechless
„Osaczona” jest piątym tomem cyklu Domu Nocy stworzonego przez Kristin oraz P.C. Cast. Do książki podeszłam pozytywnie, gdyż poprzednie części o losach Zoey i jej przyjaciół bardzo mi się podobały. Coś w nich sprawia, że z niecierpliwością czekam na wydanie kolejnych części serii i tak też było ... więcej »
Osaczona
Recenzent: Twilightowa
"Osaczona" to już piąta część cyklu "Domu Nocy" P.C. i Kristin Cast. Muszę przyznać, że mimo szczerego zwątpienia w tą sagę po przeczytaniu "Wybranej" jestem szczerze zaskoczona, że "Osaczona" wypadła w moich oczach tak dobrze i z powrotem nabrałam ochoty na tę serię. Zoey ucieka wraz z pr... więcej »
Pierwszy raz patrzę na czystą kartę w OpenOffice i nie wiem co mam napisać o książce. Jak zacząć? Mowa teraz o piątej części Sagi Dom Nocy: „Osaczona” autorstwa duetu Phyllis Christine Cast i Kristin Cast. Moja przygoda z tą serią zaczęła się, ponieważ zaciekawił mnie opis pierwszej części: „Na... więcej »
Co nowego słychać u Zoey? Niewiele. Wydaje mi się, że panie Cast źle oszacowały liczbę tomów swojego cyklu i teraz faszerują książki kolejnymi fillerami i ciągnącą się, niczym obrzydliwy, stary, stopiony ser, akcją. Zastanawiam się czasem, czy Zoey nie męczą szalone czworokąty miłosne, jakie ... więcej »
Osaczona
Recenzent: Bujaczek
„ – Ja wiem co – stwierdziła Stevie Rae. - Upiła się. - No co ty! Ja w ogóle nie lubię alko… - Przerwałam, bo wyrwało mi się ciche beknięcie. – Ups, sorry.”* Ciągłe kłopoty, decyzje, które doprowadzają do…katastroficznych wyników. Dodajmy do tego wroga w postaci kapłanki (a może już nie)... więcej »
„Osaczona” to piąta część cyklu „Dom nocy” duetu P. C. Cast + Kristin Cast. Zoey Redbird – młoda wampirza adeptka – musi zmierzyć się z Kaloną, upadłym aniołem. Jednak ma on po swojej stronie Neferet - Najwyższą Kapłankę Domu Nocy. Dziewczyna i jej przyjaciele kryją się w tunelach, gdzie zamieszk... więcej »
Osaczona
Recenzent: Clarissa
Zoey Redbird, jak wiemy, nie jest zwykłą nastolatką.Została oznaczona przez boginię Nyks na jej kapłankę. Dodatkowo została obdarzona przez nią niezwykłymi, jak na adeptkę oraz dorosłego wampira, tatuażami oraz darem komunikacji z pięcioma żywiołami. Jak dary, które dostała od Bogini pomogą jej w... więcej »
Dodali do kolekcji
siatkarka101
spinabifida
Twilightowa
Black_Vampire
Kobra94
Xtacy
zachmurami
blondevil
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!