Ostateczne wyjście Natsuo Kirino

Okładka Ostateczne wyjście
autor:
Natsuo Kirino
wydawnictwo:
Sonia Draga
data wydania:
2005
ISBN:
9788389779236

Opis

Na przedmieściach Tokio, w fabryce produkującej zestawy obiadowe, cztery kobiety pracują na granicy wycieńczenia. Obciążone mnóstwem obowiązków, pogrążone w długach i samotności, wiodą życie, które przypomina jedynie ponurą wegetację. Yayoi to młoda matka, która od lat jest upokarzana przez swojego męża, łajdaka i hazardzistę. Pewnego pięknego dnia w akcie desperacji zabija go, opowiadając o swoim czynie przyjaciółce z pracy, Masako. Ta postanawia jej pomóc. Wraz z Yoshie i Kuniko, które przyłącz..yły się do mrocznego duetu zwabione możliwością zarobku, pozbywają się ciała. W niedługim czasie policja odnajduje poćwiartowane zwłoki i rozpoczyna śledztwo. Jednak nie tylko to spędza kobietom sen z powiek. Zaczyna je prześladować członek japońskiej mafii, który w efekcie popełnionej przez nie zbrodni traci swój klub... Teraz pała chęcią zemsty.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zbrodnia to niesłychana, Pani zabija pana. „Lilje”, Adam MickiewiczNajwiększe zło to tolerować krzywdę. Platon Natsuo Kirino jest Japonką. Urodziła się pięćdziesiąt siedem lat temu w Kanazawie jako Mariko Hashioka. Dość szybko awansowała do grona czołowych japońskich twórców... więcej »
Poznajemy losy czterech zaprzyjaźnionych ze sobą kobiet, które pracują na nocnej zmianie w tej samej fabryce. Poza pracą każda z nich wiedzie dość zwyczajne życie, które nie jest pozbawione różnego rodzaju problemów i dylematów. Pewnego dnia jedna z nich, w akcie desperacji zabija męża. Do tego n... więcej »
Dodali do kolekcji
Romassu
bastet
Chikuma
deever
suckit
madlene90
minthax
CupOfLove
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!