Ostatni raz Anna Gavalda

Okładka Ostatni raz
autor:
Anna Gavalda
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2010
ISBN:
9788324719099

Opis

Ciepła, optymistyczna powieść psychologiczno-obyczajowa: wielka pochwała radości życia i siły, jaką może dawać miłość i oparcie w rodzeństwie. Powściągliwy Simon, mądra Lola i szalona Garance uciekają z wesela kuzyna, by spotkać się z Vincentem, czwartym z rodzeństwa. Po raz pierwszy od dawna są sami, bez dzieci i akuratnej, irytującej bratowej. Te chwile, pełne wspomnień i beztroskich przekomarzań, wyrwane dorosłej codzienności, dadzą im siłę, by stawić czoło własnym kłopotom... Lekki humor i do..skonałe dialogi.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przed przeczytaniem tej książki spodziewałam się typowej dennej książki, która służy jedynie za przerwe między jednym a drugim "Wielkim dziełem". Jednak z tak niewielkiej lekturki nauczyłam się wiele. Żyjące w szarej rzeczywistości rodzeństwo jadąc na ślub kuzynki, postanowiło zerwać się z ur... więcej »
Kim jest Anna Gavalda? Na to pytanie musiała mi odpowiedzieć niezawodna wikipedia. Anna jest francuską pisarką i dziennikarką, która piszę dość mało, za to wiele egzemplarzy sprzedaje. Czytając kilka tytułów, które ukazały się od 1999 roku (wtedy debiutowała) byłam zaskoczona, że o żadnej z jej ... więcej »
Dodali do kolekcji
Yoshina
Kasia_Czytajka
granatowa93
mary_roe
Joanka
blackcurrant
Potania
arwenka2222
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!