Ostatni szczegół Harlan Coben

Okładka Ostatni szczegół
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2010
ISBN:
9788376592602

Opis

Nie mógł przewidzieć, że zakocha się w dziewczynie, która miał chronić. Ani zapobiec zabójstwu. Dręczony wyrzutami sumienia, ucieka na karaibska wyspę. Tam odnajduje go jego przyjaciel Win. Wspólniczka Bolitara, Esperanza Diaz, została aresztowana pod zarzutem zamordowania znanego bejsbolisty, Clu Haida. Kobieta nie chce składać wyjaśnień, milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki - pomimo iż wskazują na nią liczne poszlaki: krew oraz broń znalezione w biurze i w samochodzie, kłótn..ia z Clu krótko przed jego śmiercią. Czy śmiertelny wypadek, jaki Haid spowodował przed dwunastoma laty, ma związek z jego zabójstwem? Dlaczego ktoś celowo wpędzał go w depresję, fałszując wyniki kontroli antydopingowej? Co ma z tym wszystkim wspólnego Esperanza?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wrócić do Nowego Jorku. Jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa Clu Haida, znanego bejsbolisty, jego pierwszego klienta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki, mimo iż ta nie potwierdza, ale i nie zaprzecza, a... więcej »
Dodali do kolekcji
lkoniecki
SweetyStella
boonia
Immora_Fray
Skrawek
Liliowa
Lloret
saba1142
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Oto prosta analiza kosztów i zysków: zadając przejściowy ból naruszycielowi prawa, znacznie obniżasz ryzyko, że cię zabije.

Dodane przez lamasta

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!