Ostatnia Piosenka Nicholas Sparks

Okładka Ostatnia Piosenka
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
Alabatros

Opis

"Najnowsza książka mistrza romantycznej powieści, Nicholasa Sparksa, autora takich przeniesionych na ekran bestsellerów, jak “Noce w Rodanthe”, czy „Pamiętnik”. „Ostatnia piosenka” to ponadczasowa opowieść o miłości w jej najróżniejszych aspektach, nadziei, gniewie i wybaczeniu. Książka powstała początkowo jako scenariusz filmowy (ekranizacja w 2010 roku), a sama powieść zadebiutowała na #1 list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Życie siedemnastoletniej Ronnie Miller wywróciło się do ..góry nogami, gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Trzy lata później Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu. Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata, Jonaha, by spędzili wakacje w Wilmington. Dla Ronnie to ciężka próba – przyzwyczajona do Nowego Jorku, zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach, musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca, ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to, że to będzie najgorsze lato w jej życiu…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Nicholas Sparks-bardzo utalentowany amerykański pisarz. Jego książki ukazują się w 33 językach. Napisał wiele powieści, bardzo duża ich część doczekała się ekranizacji. Ten autor już od dawna mnie interesował, jednak jakoś nie miałam okazji do tej pory żadnej z jego powieści przeczytać. Dopier... więcej »
Ronnie wraz z bratem musi spędzić całe wakacje u ojca, którego nienawidzi. Perspektywa pobytu w nudnym miasteczku u boku znienawidzonego rodzica zdecydowanie nie napawa optymizmem, lecz wszyscy wokół są głusi na sprzeciwy siedemnastolatki. Zachowanie nastolatki pozostawia wiele do życzenia. Kłót... więcej »
Książkę zaczęłam czytać w wakacje i na 60 stronach się skończyło. Zwyczajnie nie mogłam "tego czegoś" strawić. Nie podchodziło mi. Ale zmobilizowałam się i... właśnie skończyłam czytać, w październiku. Idiotyzm goni idiotyzm Multum irytacji Dwa powyższe podtytuły świetnie oddają to co c... więcej »
Książka przepięknie napisana,miłość wakacyjna jednak ma swoje plusy.Czytałam ją z zapasem chusteczek ale było warto. więcej »
Książkę znalazłam niedawno na przecenie w supermarkecie *.* ( ja i moje szczęście do książek :) ). Przypomniałam sobie o niej, bo dzień wcześniej koleżanka mówiła mi tytuły swoich książek, żeby sprawdzić, które znamy itd., ale to teraz nieistotne. Dużo słyszałam o ekranizacji z Miley Cyrus, ale j... więcej »
Dodali do kolekcji
muriel
Magda535
Pyska1428
Sallymy
deszczowa_nimfa
tarantino
Melody94
shamrock
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!