Ostatnie poświęcenie Richelle Mead

Okładka Ostatnie poświęcenie
autor:
Richelle Mead
wydawnictwo:
Nasza Ksiegarnia
data wydania:
2011
ISBN:
9788310119506

Opis

Morderstwo. Miłość. Zawiść. I ostatnie poświęcenie. Teraz, gdy losy Rose ważą się na procesie jej życia, a Lissa jest pierwsza w kolejce do królewskiego tronu, już nic nigdy nie będzie pomiędzy nimi takie same. Ze swoją przyszłością wiszącą na włosku i ciągle niejasnych relacjach z Dymitrem, Rose będzie musiała podjąć ważne decyzje.

Słowa kluczowe

Istnieją rzeczywistości wykreowane przez pisarzy i istniejące wyłącznie dzięki naszej wyobraźni, a choć tak nierealne bez chwili wahania przeniesiemy się w ich granice. Seria Richelle Mead o losach Rose, naznaczonej pocałunkiem cienia i połączone niespotykaną więzią z swoją najlepszą przyjaciółką... więcej »
Co byś zrobił, gdyby ktoś wrobił cię w morderstwo? I gdyby wszystkie dowody wskazywały na ciebie? I wszyscy wierzyli w twoją winę? Nie masz jak szukać prawdziwego przestępcy, gdyż zamknęli cię w więzieniu i za parę tygodni zostaniesz stracony. Pozostaje ci tylko garstka wiernych przyjaciół, którz... więcej »
Zawsze, gdy kończę jakąś serię odczuwam smutek. Jest mi przykro, że są to moje ostatnie chwile, w których towarzyszę swoim ulubionym postaciom, kibicuje ich związkom, trzymam kciuki za podejmowane decyzje, czy nawet do niektórych wzdycham. Seria Richelle Mead jest jedną z tych, od których nie mog... więcej »
Richelle Mead to jedna z najlepszych autorek gatunku urban fantasy. Jej książki są kierowane do młodzieży jak i osób dorosłych. "Ostatnie poświęcenie" to książka zamykająca całą serię "Akademii Wampirów". Tak jak można się spodziewać jest ona najgrubsza i posiada niejedną najlepszą akcję z cał... więcej »
Richelle Mead to pisząca dla New York Times i USA Today jedna z najlepszych autorek gatunku urban fantasy. Jej książki adresowane są zarówno dla dorosłych jak i młodzieży. Pochodzi z Michigan, obecnie jednak mieszka w Seattle gdzie pracuje nad nad swoimi trzema seriami. Zanim została pisarką prób... więcej »
6 część serii. Rose siedzi w więzieniu. Została oskarżona o zabójstwo Królowej i czeka ją rozprawa sądowa. Przyjaciele dziewczyny próbują zapobiec procesowi i wymyślają plan ucieczki. Główna bohaterka ucieka z aresztu i wyrusza w podróż z dawną miłością, Dymitrem i alchemiczną Sydney. Chce oczyś... więcej »
"- Moja córeczka - mruknął. - Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. - Urwał. - Nie mógłbym być bardziej dumny" Ostatnie poświęcenie to szósty tom bestsellerowej... więcej »
Dodali do kolekcji
Serena
Nivell
Micki
potter162
pacholek123
Betsy
Destienne
Xtacy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!