OSZUKANA Marta Grzebuła

Okładka OSZUKANA
autor:
Marta Grzebuła
wydawnictwo:
e-bookowo.pl
data wydania:
2014
ISBN:
9788378592921

Opis

Postacie oraz miejsce akcji, występujące w powieści, oraz losy są fikcyjne. Pamiętaj Drogi Czytelniku, że i tu, jak w każdej powieści, fikcja miesza się z prawdą życia. Zaznaczam, że zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa i niezamierzona.
Wiersze są mojego autorstwa.
Czasem mówimy, że los bywa okrutny. A może to ludzie są tacy? Z tym pytaniem zapraszam Was do czytania. Czy udzielę w tej powieści odpowiedzi? Sprawdźcie to sami… A może nie ma odpowiedzi?

Jedno życie, jedna ..miłość, a tyle zawirowań…

Iwona i Marcin, historia nie całkiem prawdziwa. A może jednak?

Powieść z mocnym zabarwieniem emocjonalnym dotyczącym trudnej i pełnej tajemnic oraz niedopowiedzeń miłości. Czy to historia, jakich wiele, gdzie decydujący głos ma rodzina, rodzice a nie dwójka zakochanych ludzi? A może tak ogólnie po prostu ludzie, którzy poprzez sieć intryg będą starać się rozdzielić tę dwójkę? Czy im się uda?

Iwona i Marcin, uwikłani, osaczeni przez intrygę, przez ludzi mających inną wizję życia niż ich własna. Jak oboje odnajdą się w tym swoistym labiryncie fałszu. Kto sprawi, że ich życie potoczy się w takim a nie innym kierunku? I jaki on będzie? Czy marzenia o wspólnej przyszłości ziszczą się?

Odpowiedzi na te pytania i na wiele więcej odnajdziecie w powieści OSZUKANA.

Zapraszam Cię Drogi Czytelniku do świata, gdzie bohaterowie wierzą, że

Amor Vincit Omnia - Miłość zwycięża wszystko…

Czy mają rację?

Marta Grzebuła

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Są oczy, których się nie zapomina (...) Są twarze, które ożywają za każdym razem pod powiekami. To obrazy, z którymi człowiek chce się budzić i zasypiać". Miłość – jedno ze słów najczęściej używanych w naszym ż... więcej »
Miłość to uczucie piękne i wzniosłe, nadające życiu sensu i barw. Tak przynajmniej zwykło się sądzić. Czasami jednak miłość może mieć destrukcyjne skutki. Może zniewalać, więzić, rujnować. Pamięć o niej i niemożność w... więcej »
Marta Grzebuła to polska autorka, która sprawdza się w wielu gatunkach. Jedną z jej powieści jest „Oszukana”. Książka została wydana w 2014 roku. Iwona rozpamiętuje swoją młodzieńczą miłość. Z Marcinem poznała się pr... więcej »
„Oszukana” Marty Grzebuły to smutna opowieść o pięknej i krótkiej miłości, która dzięki intrygom i spiskom najbliższej rodziny niestety nie przetrwała. Iwona nigdy nie była „wystarczająco kochana” w swoim rodzinnym d... więcej »
Dodali do kolekcji
nieidentyczna
awiola
grejfrutoowa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!