P.S. Kocham Cię! Cecelia Ahern

Okładka P.S. Kocham Cię!
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2011
ISBN:
9788324725649

Opis

Bezpretensjonalna, lekka i pełna humoru powieść obyczajowa na temat ważny i - poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się najlepszego męża i przyjaciela? Przed takim problemem staje Holly, młoda wdowa. Pomaga jej... zmarły mąż Gerry, który zostawił jej plik listów do otwierania co miesiąc przez rok, aby wypełnić pustkę i sprawić, by Holly znów mogła być szczęśliwa. Z niekonwencjonalnego, optymistycznego "love story", napisanego przez dwudziestojednoletnią córkę premier..a Irlandii, powstał już film z Hilary Swank i Gerardem Butlerem.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

P.S Kocham Cię - czyli, Miłość nigdy nie umiera Przygoda Holly, jaka ją spotkała po śmierci męża, pokazuje nam, że warto (nawet po stracie najbliższych) żyć dalej i nie przejmować się innymi. Książka jest pełna humoru, ale chwilami potrafi wzruszyć. W tym całym obrazie widzimy, że każda pomo... więcej »
Książka Cecelii Anhern jest świetnie napisaną powieścią dla współczesnych kobiet. Pokazuje, jak ciężko jest żyć po śmierci ukochanej kobiety lub ukochanego mężczyzny. Przy tematyce jaką porusza możnaby się spodziewać, że jest to poważna, smutna opowieść. Jednak tak wcale nie jest. Bo "P.S. Koch... więcej »
'Na świecie są gorsze grzechy, niż bycie ponownie szczęśliwym.' Książkę przeczytałam już dość dawno, bo dobry miesiąc temu, ale jakoś tak się złożyło, że dopiero dzisiaj mogłam umieścić moje zdanie na jej temat na blogu. Obejrzałam również ekranizację w reżyserii Richarda LaGravenese, która ... więcej »
Książka pt. “P.S. Kocham Cię!” to debiut literacki Ceceli Ahern, irlandzkiej bestsellerowej pisarki. Utwór ten przypadł do gustu czytelnikom w ponad 40 krajach świata. Został też zekranizowany w 2007r. Akcja książki rozgrywa się w Dublinie, stolicy Irlandii. Główną bohaterką jest młoda kobiet... więcej »
PS. Kocham Cię
Recenzent: Door
Książka opowiada o życiu Holly po śmierci jej męża - Gerry'ego.O tym jak radzi sobie z utratą najważniejszej w życiu osoby, o problemach finansowych i poszukiwaniu nowej pracy, o zmianie życia na całkiem inne. Dotychczasowe życie Holly u boku Gerr'ego było czystą sielanką.Czy dziewczyn... więcej »
Ze śmiercią ważnej dla nas osoby, umiera także jakaś cząstka nas. Cierpimy i przez to także zmieniamy się. A co jeśli umiera ktoś, z kim mieliśmy spędzić całe życie, a spędziliśmy jedynie ćwiartkę? Akcja toczy się w Irlandii, w Dublinie. Holly wiedzie wspaniałe życie z Gerrym. Jest on jej pr... więcej »
P.S Kocham cię
Recenzent: Hayley
Holly i Gerry byli udanym małżeństwem. Mieli wspaniałą rodzinę i oddanych przyjaciół. Wydawałoby się , że nic nie może zagrozić ich miłości. Niestety los bywa czasami okrutny. Kiedy okazuje się, że Gerry ma raka i po kilku miesiącach walki z nowotworem umiera, świat Holly wywraca się do góry no... więcej »
Życie Holly i Gerry'ego było idealne - szczęśliwe małżeństwo, dom w Dublinie, oddani przyjaciele, wspaniała rodzina. Mieli świat u stóp. Tak przynajmniej sądzili. Dlatego gdy Gerry niespodziewanie umiera, życie Holly rozpada się na kawałki. I oto okazuje się, że jej dowcipny mąż zostawił dziesięć... więcej »
Spróbujmy wyobrazić sobie całkiem realną sytuację. Mamy trzydzieści lat i całkiem niedawno wyszłyśmy za mąż za cudownego, przystojnego mężczyznę. Czy coś może nam zakłócić panującą radość? Chyba tylko śmierć. To właśnie przytrafia się Holly. Jej ukochany zapada w ciężką chorobę i musi pożegnać si... więcej »
Miłość to bardzo delikatne uczucie. Łatwo je zniszczyć, ale bardzo trudno odbudować. Prawdziwa miłość podobno zdarza się bardzo rzadko. W tej książce spotykamy się z najlepszym przykładem PRAWDZIWEJ miłości. Bezwarunkowej, i trwającej mimo przeciwieństw losu. Bo co może zniszczyć szczere uczucie ... więcej »
2004 rok – data przełomowa dla Cecelii Ahern – kobiety, która stała się znaną pisarką w wieku 23 lat. Wtedy to zadebiutowała z książką „P.S. Kocham Cię”, która w mgnieniu oka stała się bestsellerem nie tylko w Irlandii, ale także na całym świecie. Los sprawił, że adaptację tej powieści ujrzała... więcej »
Książka o której dzisiaj trochę opowiem to debiut Cecelii Ahern. Napisała ją w wieku 25 lat. Pomimo młodego wieku potrafiła świetnie przelać na papier emocje towarzyszące człowiekowi po utracie najbliższej mu osoby. P.S. Kocham Cię chciałam przeczytać już od kilku lat, ale zawsze spychałam ten po... więcej »
Przyznam się szczerze i bez bicia, że najpierw obejrzałam film a dopiero później sięgnęłam po książkę. Na początku wkurzało mnie to, że wszystko było zupełnie inaczej niż w ekranizacji. Z każdą kolejną stroną książka wciągała mnie co raz bardziej. Jest to wzruszająca powieść chwytająca za serce. ... więcej »
Dodali do kolekcji
Chatte
Niji
Vein
ismen
kapi
Lady_Bunny
Villandra
secretsoul
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Niektórzy ludzie spędzają życie na szukaniu i nigdy nie odnajdują swych bratnich dusz. Nigdy. Tak się jedynie złożyło że my przebywaliśmy z nimi krócej, niżbyśmy pragnęli.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!