Pamiętnik Cathy Jordan Weisman

Okładka Pamiętnik Cathy
autorzy:
Jordan Weisman, Sean Stewart
wydawnictwo:
EGMONT
data wydania:
2007
ISBN:
9788323785316

Opis

Victor, chłopak Cathy, nagle zrywa z nią znajomość. Dziewczyna nie znosi tego dość dobrze. Ostanie miesiące jej życia to pasmo niepowodzeń: umiera jej ojciec, w szkole idzie jej fatalnie, przyjaciółka wścieka się o byle co. Jednak ostanie niepowodzenie przelewa czarę goryczy - Cathy postanawia sprawdzić, dlaczego Victor ją porzucił. Wkrótce okazuje się, ze pytań jest więcej. Skąd na jej ramieniu wziął się ślad po ukłuciu igłą? Dlaczego czas nagle zwalnia? Co wspólnego z Victorem mają dziwni sta..rzy Chińczycy? Cathy brnie w labirynt pozornie niezwiązanych ze sobą zagadek, a wyjaśnienie jednej rodzi kolejne. W napisanej w formie pamiętnika książce znajduje się wiele odręcznych dopisków, rysunków i bazgrołów, które dodatkowo potęgują wrażenie autentyczności tej niezwykłej opowieści. Historie uzupełniają liczne dodatki: wycinki z gazet, odręczne notatki, ogłoszenia i kartki z notatnika.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Autorem „Pamiętnika Cathy” jest Stewart Weisman Brigg. Powieść, jak sama nazwa wskazuje, to pamiętnik, prowadzi go siedemnastoletnia dziewczyna, której - tak jak wielu innym nastolatkom – zdarzają się czasem problemy z dogadywaniem się z mamą, sprzeczki z przyjaciółką.. Nie bylibyśmy niczym zdziw... więcej »
Siedemnastoletnia Cathy wiedzie spokojny żywot, borykając się z typowymi dla nastolatki problemami. Poznaje Victora, przystojnego, młodego i bogatego chłopaka. Na pierwszy rzut oka może wydawać się wyidealizowany, ale jak się potem okazuje nosi w sobie wielką tajemnicę. Przełomowym dniem w życiu ... więcej »
Cathy ma siedemnaście lat. Niedawno zmarł jej ojciec, więc wychowuje ją tylko matka, która pracuje nocami w szpitalu, a wracając sięga po gin z tonikiem „na lepszy sen”. Jej przyjaciółka przed ukończeniem trzydziestu lat chce zostać milionerką. Cathy właśnie rzucił chłopak, Victor. Dziewczyna chc... więcej »
Dodali do kolekcji
Audrey
Chikuma
olya
Mahi
nawiedzona.
Immora_Fray
xNiedostepnax
Martali
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!