Pamiętnik Księżniczki 1 Meg Cabot

Okładka Pamiętnik Księżniczki 1
autor:
Meg Cabot
wydawnictwo:
AMBER
data wydania:
2009
ISBN:
9788324130191

Opis

Uff! Nareszcie! Koniec nudnej wizyty w Genowii.Teraz Mia może się zająć tym, co jest naprawdę ważne: swoim życiem uczuciowym. Najchętniej spędzałaby każdą wolną chwilę z Michaelem Moskovitzem. Ale Grandmere ma najwyraźniej inne plany. A co gorsza, ma też "idealnego" kandydatana przyszłego księcia małżonka Jej Książęcej Wysokości Amelii Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldo!

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt zagraniczna
  Mia Thermopolis ( lub jeśli wolicie : Amelia Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldo ) jest zwykłą nastolatką nie radzącą sobie z matematyką . ma dom , ma kota , ma matkę artystkę , przyjaciół , brak biustu i wiele innych kompleksów . i nikt by się nie spodziewał że to ona pewnego dnia dowie się ... więcej »
  Meg Cabot to jedna z najlepszych autorek książek dla młodzieży. Serię „Pamiętnik księżniczki” okrzyknięto mianem bestsellera, a jej książki sprzedane w 15 milionach egzemplarzy sąsiadują na listach bestsellerów z Harrym Potterem. Czytałam już „Magiczny pech”, „Dziewczynę Ameryki”, które podbiły m... więcej »
  Niezwykła książka o niezwykłej dziewczynie .... książka pełna śmiechu :) . więcej »
  Pamiętnik Księżniczki był hitem literatury dziewczęcej, kiedy jeszcze chodziłam do szkoły. Nie wszyscy rodzice reagowali pozytywnie na tę książkę. Po latach, rozumiem ich racje. Natomiast uważam, że dzisiaj, stan literatury młodzieżowej, literatury dla dziewczyn, jest opłakany. Dużo w nich seksu,... więcej »
  Dodali do kolekcji
  malgosia5
  kazi1310
  BollyGirl
  hayde
  Cocophilia
  Gunia
  oleczka90
  xXcandy99Xx
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!