Pamiętnik narkomanki Barbara Rosiek

Okładka Pamiętnik narkomanki
autor:
Barbara Rosiek
wydawnictwo:
MD
data wydania:
2010
ISBN:
9788392246985

Opis

Pamiętnik jest zapisem prawdziwych przeżyć dziewczyny, później kobiety, która przeszła przez piekło uzależnienia i której, jako jednej z nielicznych, udało się przezwyciężyć nałóg.
Jest lekturą przejmującą, niejednokrotnie bardzo drastyczną, ale wobec zagrożeń, jakie niesie narkomania - konieczną.

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Pamiętniki Wspomnienia
  Zdrowie. Uroda » Zdrowie. Medycyna. Uroda » Używki. Uzależnienia
  Biografie » Literatura faktu » Pamiętniki. Wspomnienia
  Pedagogika. Oświata i szkolnictwo » Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne » Resocjalizacja. Postawy aspołeczne. Patologie
  Psychologia. Psychoterapia » Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne » Dziecko. Młodzież
  Najbardziej zaskoczył mnie fakt, iż przeżycia tej dziewczyny są prawdziwe, a do tego, że sama autorka to przeżyła. Jest to po prostu niesamowite, że taka młoda dziewczyna tyle przeszła. Dużo się słyszy w telewizji, ra... więcej »
  Nigdy tak naprawdę nie zrozumiemy tych ludzi, którzy piją, biorą, prostytuują się. Bo z naszej strony wygląda to tak zupełnie “normalnie”, jak już wpadłeś w nałóg, to z niego wyjdź. Otrząśnij się, powstań i żyj dalej.... więcej »
  Pamiętnik narkomanki
  Recenzent: trzynastka
  Autorką i równocześnie bohaterką książki pt. „Pamiętnik narkomanki” jest Barbara Rosiek. Urodziła się 25 czerwca 1959 r. W Częstochowie. Pisarka, poetka, malarka. Ukończyła studia psychologiczne w Katowicach. Książ... więcej »
  czy książka jest napisana w formie dziennika? więcej »
  Pamiętnik Narkomanki
  Recenzent: Katt
  Od zawsze wszyscy nam powtarzali, że branie narkotyków źle się dla nas skończy, że nie warto zaczynac, bo później jest coraz gorzej i nie można skończyc. Chyba, że śmiercią. Jednak po przeczytaniu tej książki mam ocho... więcej »
  Barbara Rosiek (ur. 25 czerwca 1959 w Częstochowie) jest psychologiem, pisarką i poetką. W 1985 roku zadebiutowała książką „Pamiętnik narkomanki”, który pisała od 14. roku życia, do czasów studiów. Poza „Pamiętnikiem.... więcej »
  Jak często słyszy się o nielegalnych sprzedażach narkotyków? Ile razy słyszeliśmy o różnorakich kradzieżach czy morderstwach, w czasie gdy ich sprawca był pod wpływem narkotyków bądź alkoholu? Ale czy kiedykolwiek zas... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Selia
  CzarnaWdowa
  BP
  gosiaw
  wredna_suka
  pauleena
  dzusta_85
  aagula
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  Ból istnienia jest do wytrzymania. Nie do wytrzymania jest ból nieistnienia.

  Dodane przez blackmoth

  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!