Pamiętnik Nicholas Sparks

Okładka Pamiętnik
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2007
ISBN:
9788373596214

Opis

W starym wytartym notatniku kryje się kronika pewnej miłości, która rozkwitła po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Noah Calhoun odczytuje ją wieczorami w domu opieki starej kobiecie cierpiącej na chorobę Alzheimera. Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, kiedy w 1932 roku po raz pierwszy zobaczył Allie Nelson - ich potajemne spotkania, wspólne wakacje i trudny okres rozstania, gdy zniknęła z jego życia na czternaśc..ie lat...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Pamiętnik
Recenzent: kinia1245
Nicholas Sparks to pisarz amerykański. Napisał wiele ciekawych bestsellerów. Znany jest ze wspaniałych romansów tj. „Jesienna miłość”, czy „List w butelce”. Na podstawie jego książek pojawiło się już kilka filmów. Pamiętnik to książka opowiadająca o wielkiej, prawdziwej miłości, która mimo dłu... więcej »
Pamiętnik
Recenzent: saruska
"Pamiętnik" był kolejną książką Nicholasa Sparksa, którą przeczytałam zaraz po historii Londona i Jamie. Widziałam wcześniej film, który niemal porwał mnie na kolana, ale tak samo, jak w przypadku "Szkoły uczuć", nie miałam pojęcia, że istnieje książka. W starym wytartym notatniku kryje się kron... więcej »
Po przeczytaniu „Ostatniej piosenki” i „Wciąż ją kocham” zauroczyłam się książkami Nicholasa Sparks. Z wielkim zaciekawieniem sięgnęłam po „Pamiętnik” czyli pierwszą powieść tego autora. Kiedy trzymałam książkę w ręce zafascynowała mnie jej okładka. Już wiedziałam, iż znajdę w środku wiele mi... więcej »
"Pamiętnik" był 1 książką tego autora, którą przeczytałam ok 10 lat temu. Do dziś mi się podoba i do dziś pamiętam jakie wywoływała u mnie wrażenia... Po przeczytaniu takiej książki zaczyna się wierzyć jeszcze w miłość. Naprawdę, bardzo polecam:) więcej »
Dzisiaj w nocy nie mogłam spać i do drugiej czytałam "Pamiętnik". Ogólnie spodziewałam się czegoś gorszego, więc miło mnie zaskoczyła ta książka. Na początku pomyślałam sobie, że to tylko kolejne denne romansidło. I żałuję, że tak pomyślałam. ;) Cudowna (a przede wszystkim wzruszająca) opowieś... więcej »
"Pamiętnik" to jedna z książek, które odważyłam się przeczytać po obejrzeniu filmu. Ekranizacja była ciekawa, więc sięgnęłam po jej papierowy pierwowzór. Poprzeczkę postawiłam wysoko i byłam wręcz pewna, że książka okaże się lepsza od filmu. W starym wytartym notatniku kryje się kronika pewnej... więcej »
Nicholas Sparks to pisarz, który znany jest wszystkim. Jego książki są rozchwytywane przez czytelników, a w moich bibliotekach praktycznie nieosiągalne. Na podstawie większości z nich powstały filmy, które są hitami. Postanowiłam sama przekonać się, czy naprawdę jest to tak fenomenalny autor i si... więcej »
Pamiętnik
Recenzent: malaM
Kiedy pierwszy raz oglądałam „Pamiętnik” nie miałam pojęcia, że powstał na podstawie książki. Film zachwycił mnie pod każdym względem i do dziś pozostaje jednym z moich ulubionych. Oglądałam go niezliczoną ilość razy i śmiało mogę powiedzieć, że nigdy mi się nie znudzi. Sięgając po książkę miałam... więcej »
Dodali do kolekcji
Atrixanka
SweetyStella
AnA
Mahi
sandra_katarzyna
jr
dzusta_85
jolmirek
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!