Pamiętnik Nicholas Sparks

Okładka Pamiętnik
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
1998
ISBN:
9788371296697

Opis

W starym wytartym notatniku kryje się kronika pewnej miłości, która rozkwitła po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Noah Calhoun odczytuje ją wieczorami w domu opieki starej kobiecie cierpiącej na chorobę Alzheimera. Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, kiedy w 1932 roku po raz pierwszy zobaczył Allie Nelson - ich potajemne spotkania, wspólne wakacje i trudny okres rozstania, gdy zniknęła z jego życia na czternaśc..ie lat...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Po przeczytaniu ,,Pamiętnika" nie wiem, co o tej książce myśleć. Pisząc teraz tą opinię dalej się zastanawiam nad słowami, które zaraz tu uwiecznię. ,,Pamiętnik" opowiada o wielkiej miłości, o uczuciu, które na zawsze połączyło dwoje ludzi. Mimo sprzeciwień losu, 14-letniej rozłące, ono dalej ... więcej »
Zastanawialiście się kiedyś, czy miłość może trwać wiecznie? Czy nawet po wielu latach rozłąki wciąż mogłaby tak po prostu do nas powrócić? Ci bardziej romantyczni powiedzą, że tak. Że prawdziwa miłość nigdy nie przemija i wciąż z nami jest. Powiedzą, że nie da się jej wymazać z pamięci, a kiedy ... więcej »
Dodali do kolekcji
marthe16
Patrycja0110
Nihal
La_Mademoiselle
Chrizzy
SantaFe
akinoria
Andra
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Nie możesz poświęcić swego życia dla innych. Musisz robić to, co jest dobre dla Ciebie, nawet jeśli w ten sposób zranisz część bliskich Ci osób.

Dodane przez Olsza

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!