Pamiętnik pisany miłością

Okładka Pamiętnik pisany miłością
autorzy:
wydawnictwo:
"Libros"
data wydania:
2002
ISBN:
9788373114227

OpisSłowa kluczowe

Katie była pewna, że spotkała miłość swojego życia. Jeszcze nigdy nie czuła się tak wspaniale. Matt był dla niej wymarzonym mężczyzną. Gdy już wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, czar prysnął. Katie pewnego dnia dostaje małą paczuszkę, w której znajduje pamiętnik żony Matta, adresowa... więcej »
Katie była pewna, że spotkała miłość swojego życia. Jeszcze nigdy nie czuła się tak wspaniale. Matt był dla niej wymarzonym mężczyzną. Gdy już wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, czar prysnął. Katie pewnego dnia dostaje małą paczuszkę, w której znajduje pamiętnik żony Matta, adresow... więcej »
Dodali do kolekcji
goonya
Atrixanka
Betsy93
SweetyStella
Mangha
sophia2703
Patrycja0110
alutka65
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wyobraź sobie że życie polega na żonglowaniu pięcioma piłkami. Ich nazwy to praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i prawość. Wszystko udaje ci się utrzymywać w powietrzu. Ale pewnego dnia wreszcie do ciebie dociera, że praca jest gumową piłką. Jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. Pozostałe cztery piłki - rodzina, zdrowie, przyjaciele, prawość - to szklane kule. Jeśli się którąś upuści, może się...

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!