Pamiętnik z przyszłości Cecelia Ahern

Okładka Pamiętnik z przyszłości
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2011

Opis

Nowa książka autorki, która zawojowała cały świat powieścią PS Kocham Cię. Fascynująca historia o tym, jak przyszłość może zmienić to, co dzieje się tu i teraz. Tamara Goodwin zawsze miała wszystko, czego zapragnęła. Urodzona w bogatej rodzinie, wychowywała się w domu z prywatną plażą, szafą pełną markowych ubrań i własną luksusową łazienką. Gdy umiera ojciec, życie Tamary i jej matki zmienia się na zawsze. Sprzedają wszystko, co mają, i przeprowadzają się na wieś. Pewnego dnia w wiosce pojawia s..ię biblioteka objazdowa. Tamara znajduje w niej tajemniczą księgę oprawioną w skórę i zamkniętą na złotą kłódkę. To, co odkrywa na stronach książki, rzuca czar na jej teraźniejszość i przyszłość.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura kobieca
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Chyba każdy z nas miał taki dzień w swoim życiu, gdy z westchnieniem szeptał: „ Ach... gdyby... gdyby można było cofnąć czas...” Wyobraźcie sobie, że jest to możliwe... Macie szansę zmienić dzień, zanim jeszcze nastąpi... Zaryzykujecie? Czy jednak pozwolicie sobie na popełnienie błędu? „... więcej »
  Cecelia jest mi w pewien sposób bardzo bliska. Tą książką udowodniła mi jednak przede wszystkim, że jest autorką pełną niespodzianek. Spodziewałam się znaleźć tu coś zupełnie innego. I nie mam wcale na myśli "PS.Kocham Cię", dzięki któremu stała się sławna, bo tę pozycję traktowałam dotąd ja... więcej »
  Cecelia Ahern ukończyła studia dziennikarskie. Jej kariera pisarska rozpoczęła się w 2004 roku, gdy opublikowała "P.S. Kocham Cię!". Książka błyskawicznie stała się bestsellerem, została sprzedana do 40 krajów, a w 2007 sfilmowana. W wydawnictwie Świąt Książki ukazały się inne powieści Ahern: Na ... więcej »
  NIE ZAPOMNIJ ... Możliwość spojrzenia w przyszłość, choćby jedynie zerknięcia na rzeczy, które mają dopiero nadejść, jest już sama w sobie niezwykle ekscytująca. Jeśli przypadkiem lub też jakiś cudem uda nam się taką wiedzą posiąść, to cóż możemy z nią zrobić ? Podejmiemy walkę z rzeczywistością... więcej »
  Gdy tylko zauważyłam na półce w bibliotece „Pamiętnik z przyszłości”, powieść pióra pani Ahern, nie wahałam się ani chwili. Wiedziałam, że muszę przeczytać tę książkę. Wszystko za sprawą „PS Kocham Cię”, debiutanckiej powieści tej autorki, która absolutnie zawładnęła moim sercem i kazała się po... więcej »
  Większość pewnie kojarzy Cecelię Ahren z książką P.S. Kocham Cię!, powieść ta szybko stała się bestsellerem i doczekała się ekranizacji. Nie miałam okazji jej czytać, ale byłam ciekawa twórczości autorki. Słyszałam same ochy i achy na jej temat, więc tym bardziej byłam ciekawa, o co chodzi. Zupeł... więcej »
  Po raz pierwszy usłyszałam o Cecelii Ahern od mojej siostry, która polecała mi książkę - "P. S. Kocham Cię!". Jednak tak się złożyło, że do tej pory nie miałam okazji jej przeczytać. Tak więc "Pamiętnik z przyszłości" stał się moim kluczem otwierającym drzwi do świata prozy tej irlandzkiej pisark... więcej »
  Na pewno każdy choć raz w życiu zastanawiał się, jakby to było znać swoją przyszłość. Gdybyśmy wiedzieli, co przyniesie jutro, moglibyśmy zachować się inaczej w niektórych sytuacjach, aby zmienić coś na naszą korzyść. Taką szansę od losu otrzymała nastoletnia Tamara Goodwin w momencie, w którym j... więcej »
  Tamara jest z tego typu dziewczyn, które zawsze dostają to, czego zapragną. Urodzona w zamożnej rodzinie irlandzkiego pochodzenia, wychowywała się w domu z prywatną plażą, szafą pełną markowych ciuchów i własną luksusową łazienką. Kiedy jej ojciec popełnia samobójstwo, życie Tamary i jej matki wi... więcej »
  Dodali do kolekcji
  freya1982
  kasandra
  Potania
  gudrun
  osia
  kwiatsniegu
  cassandra9891
  Kindzianka
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!