Pamiętniki Wampirów; Dusze Cieni; Księga 3 L. J.

Okładka Pamiętniki Wampirów; Dusze Cieni; Księga 3
autor:
L. J.
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324137541

Opis

Czekałaś na ciąg dalszy - i doczekałaś się!Elena, Stefano i Damon powrócili w nowej odsłonie Pamiętników wampirów.By uratować Stefana, Elena raz jeszcze musi powierzyć swoje życie Damonowi... Pamiętniki wampirów tuż po Zmierzchu Stephenie Meyer na światowych listach bestsellerów.Dwa wampiry.Dwaj nienawidzący się bracia.I piękna dziewczyna, której obaj pragną.Dla tego uczucia przyjdzie im wiele poświęcić...Elena: oddałaby życie, by ocalić swą miłość. Lecz żeby uwolnić Stefano, musi zwrócić się o p..omoc do jego największego wroga. Stefano: pojmany w demoniczne sidła nie przestaje myśleć o Elenie. Damon: pożąda duszy i ciała Eleny, i nie zawaha się przed niczym, by je zdobyć - choćby przyszło mu za to zapłacić niewyobrażalną cenę.Opętana przez jego mroczny urok Elena staje przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Czy będzie musiała wyrzec się miłości?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Poświęcenie wszystkiego” L. J. Smith zasłynęła bestsellerowymi „Pamiętnikami wampirów” na długo przed tym, zanim pomysł o miłości dziewczyny i wampira pojawił się w „Zmierzchu”. „Pamiętniki wampirów” sprzedano w USA w ponad dwóch milionach egzemplarzy. „Dusze cieni” są już siódmą częścią tego... więcej »
UWAGA! Możliwe spoilery dotyczące poprzednich części! "Pamiętniki Wampirów" to jedna z pierwszych wampirzych serii, jakie przeczytałam i pierwsza, która mi się spodobała. Zaczęłam ją czytać ponad rok temu i wyczekiwałam z niecierpliwością kolejnej części, siódmej z kolei, pt. "Dusze Cieni". ... więcej »
Dodali do kolekcji
gosiak9444
olka175
pauliniunia89
blondevil
RainDreams
insecure
Saerwen
Villandra
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!