Pamiętniki Wampirów - Dusze Cieni L.J. Smith

Okładka Pamiętniki Wampirów - Dusze Cieni
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
Amber Wydawnictwo

Opis

Dwa wampiry.
Dwaj nienawidzący się bracia.
I piękna dziewczyna, której obaj pragną.
Dla tego uczucia przyjdzie im wiele poświęcić...

Elena: oddałaby życie, by ocalić swą miłość. Lecz żeby uwolnić Stefano, musi zwrócić się o pomoc do jego największego wroga.

Stefano: pojmany w demoniczne sidła nie przestaje myśleć o Elenie.

Damon: pożąda duszy i ciała Eleny, i nie zawaha się przed niczym, by je zdobyć choćby musiał za to zapłacić niewyobrażalną cenę...

Opętana przez jego mroczny urok Elena staje przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Czy będzie musiała wyrzec się miłości?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

I nadeszła chwila gdzie skończyłam czytać trzecią, przed ostatnią księgę Pamiętników Ta księga skupia się na Damonie, nie jak dotychczas na Elenie. Skupia się na jednym z braci Savatore- na tym złym . Po odebraniu Damonowi pamięcią przez Lisołaka i zamknięciu Stefano w więzieniu również przez Li... więcej »
Elena, Matt i Damon ruszają na pomoc więzionemu Stefano. Aby go uwolnić muszą odnaleźć bramę do podziemnego świata, a tam z kolei odszukać dwie połówki lisiego klucza. Mimo starannie przygotowanego planu, powodzenie całej akcji staje pod znakiem zapytania. Czy uda im się wypuścić Stefano i jak za... więcej »
Lisa Jane Smith jest amerykańską autorką, która już od kilkunastu lat tworzy powieści i opowiadania skierowane głównie do nastoletnich odbiorców. W Polsce nakładem wydawnictwa Amber ukazało się już siedem tomów z serii "Pamiętniki Wampirów", trzy zbiorowe tomy z serii "Dom nocy" oraz trzy z serii... więcej »
Kto by pomyślał, że dwie książki, które w bibliotece dzielą ze sobą nie tylko regał, ale i półkę oraz nazwisko, mogą tak bardzo różnie przypaść do gustu? Ja z pewnością nie, a jednak od dziś wierzę w cuda i nie tylko dlatego, że Damon to Damon i grał pana niewolnic... Czemu oto taki dziwny ws... więcej »
Dodali do kolekcji
xVariax
Serena
JosetteTussaud
gabka123
Black_Vampire
rodynka
Amy
MirandaKorner
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!