Pamiętniki Wampirów. Przebudzenie L.J. Smith

Okładka Pamiętniki Wampirów. Przebudzenie
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788324134625

Opis

Przerażający miłosny trójkąt w przyprawiającej o dreszcz opowieści o dwóch wampirach i pięknej dziewczynie, której obaj pragnąElena: piękna i popularna, może mieć każdego chłopaka.Stefano: tajemniczy, pogrążony w mrocznej zadumie. Wydaje się jedynym chłopakiem odpornym na wdzięki Eleny. Jednak wkrótce będzie musiał ją chronić przed ponurą tajemnicą swej przeszłości i zrodzoną z niej koszmarną groźbą.Damon: seksowny, niebezpieczny i opętany żądzą zemsty na Stefano - bracie, który go zdradził. Chce.. zdobyć Elenę i zrobi wszystko, żeby ją mieć.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

[Uwaga: Jeśli nie czytałeś "Zmierzchu", a masz zamiar przeczytać tę powieść, uprzedzam, iż poniższy tekst zawiera informacje pochodzące z książki, mogące zbyt dużo zdradzić czytającemu.] Przez przypadek znalazłam tę powieść w postaci e-booka na moim komputerze i doszłam do wniosku, że warto spró... więcej »
Przeczytałam Twoją recenzję i z przykrością muszę stwierdzić, iż nie wiesz co piszesz. Porównywać książkę do Zmierzchu- banalne, ale nie można tego zabronić, gdyż obie pozycje są o tej samej tematyce. Jednak pisani, iż jest to " kolejny zmierzch"... Cóż to jak, jakby mówić o Bolesławie Chrobrym, ... więcej »
Jeżeli czytaliście wcześniej moją recenzję dotyczącą pierwszego tomu "Zmierzchu" Stephenie Meyer, to już pewnie wiecie, że zarzucam autorce niezbyt oryginalny pomysł na książkę, gdyż jest ona bardzo podobna do "Pamiętników Wampirów". L. J. Smith, wydała swoje dzieło kilka dobrych lat temu, więc n... więcej »
Opinie, jakie słyszałam do tej pory o Pamiętnikach wampirów były bardzo podzielone. Postanowiłam sama przekonać się, czy jest w tych powieściach coś godnego uwagi. Miałam świadomość, że może nie jest to lektura z najwyższej półki, ale liczyłam przynajmniej na coś lekkiego i przyjemnego. Niestety,... więcej »
Jest to pierwsza książka o wampirach, po którą sięgnęłam. Ten temat stał się ostatnio bardzo popularny więc postanowiłam się przekonać na własnej skórze, czym teraz zachwyca się większość czytelniczego, a także telewizyjnego świata. Nie zawiodłam się. Książka mi się bardzo spodobała. Autorka ... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
FreeSoul
SweetyStella
Pozytywka
CzarnaWdowa
olya
Immora_Fray
malaCzarna
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!