"Pan Propan" Andrzej Pierowski

Okładka "Pan Propan"
autor:
Andrzej Pierowski
wydawnictwo:
Wydawnictwo AST
data wydania:
2018
ISBN:
9788394705015

Opis

Historia przedsiębiorcy oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Na początku roku 1993 Andriej przyjeżdża do Warszawy, aby podjąć pracę w polskiej firmie gazowej. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Postanawia więc sam założyć własną spółkę w Polsce. Dzięki swoim umiejętnościom i predyspozycjom, a także znajomościom w rosyjskich kręgach gazowniczych, udaje mu się osiągnąć pozycję jednego z najbardziej liczących się graczy w gronie importerów propanu-butanu.

Autor bohater ..książki zabiera czytelnika w podróż do początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy rynek gazowy w Polsce rozkwitał. Wracając myślami do swoich najlepszych, a zarazem najbardziej niespokojnych lat, do sytuacji bez wyjścia, wzlotów i upadków, prowadzi rozważania na temat ludzkich słabości i strategii biznesowych. Przedsiębiorca dzieli się własnymi spostrzeżeniami, osobistymi historiami i doświadczeniem życiowym oraz podpowiada, jak pokonać przeszkody na drodze do sukcesu.

Jak podjąć właściwą decyzję i zbudować najlepsze relacje z kontrahentami?
Jak stworzyć własną firmę od podstaw, obronić swój biznes, swoją rodzinę oraz siebie?
Jak zdobyć kredyt zaufania?
Jak podjąć trafną decyzję i wybrać „właściwą łódkę”?
Co oznaczają w kręgach biznesmenów takie pojęcia jak honor, sprawiedliwość, wielkoduszność, zaufanie, współpraca, umowa niepisana?
Po co przedsiębiorcom zasady moralne i jak mentalność wpływa na biznes?

Książka Andrzeja Pierowskiego „Pan Propan” jest unikalną pozycją na rynku wydawniczym – do tej pory temat rozwoju branży gazowniczej w Polsce w latach dziewięćdziesiątych, ujęty w ramy powieści obyczajowej, nie był obecny w polskiej literaturze.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Po książkę „Pan Propan” sięgnęłam z ciekawości. Sformułowanie z okładki „rozwój branży gazowniczej w Polsce w latach dziewięćdziesiątych ujęty w ramy powieści obyczajowej” było zapowiedzią dość sporej dawki egzotyki. Jednakże obietnica unikalności na tle polskiej literatury mnie przekonała i dlat... więcej »
Dodali do kolekcji
Lady_Ann
Książka w kolekcjachKolekcje
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!