Paranormalność Kiersten White

Okładka Paranormalność
autor:
Kiersten White
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139668

Opis

Co to jest paranormalność?Evie się nad tym nie zastanawia, choć pracuje dla Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi. I uważa siebie za zupełnie normalną, chociaż żyje wśród paranormali, których kontroluje i wśród których czuje się znakomicie (choć elfy bywają niebezpieczne, wampiry wkurzające, a gremliny tępe).Nagle w zupełnie normalnym świecie Evie pojawia się zupełnie niesamowity chłopak ? i wywraca go do góry nogami. Wszystko, w co Evie wierzyła, może okazać się kłamstwem. ..A niebezpieczeństwo, jakie zawiśnie nad paranormalami, może zagrozić jej samej ? i jej uczuciu do tajemniczego Lenda? No to tyle jeśli chodzi o normalność?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Evie, typowa amerykańska nastolatka z naszych stereotypów. Blondynka, szczupła, uwielbia róż, buty na koturnach, sukienki i serial Easton Heights. Marzy o randkach, flirtowaniu, przyjaciołach i liceum. Dlaczego? Bo Evie pracuje dla Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi. Mało... więcej »
Evie jest zwykłą nastolatką uwikłaną w działalność bardzo niezwykłej organizacji. W dzieciństwie przewijała się przez masę rodzin zastępczych aż którego razu nie zauważono jej zdolności. Dziewczyna widzi świat bez iluzji, jaką tworzą paranormalni aby przetrwać w naszej rzeczywistości. Wampiry, wi... więcej »
Evie jest zwykłą nastolatką - uwielbiającą ciuchy i zakochaną w bohaterze ulubionego serialu. W dzieciństwie przewijała się przez dziesiątki rodzin zastępczych, aż pewnego dnia trafiła do Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi i to właśnie tam odkryto jej dar. Evie nie dost... więcej »
,,Paranormalność jest romantyczna, pełna humoru, uzależniająca i paranormalna w najbardziej zaskakujący sposób.”, ,,Nareszcie inna bohaterka! Naturalna, prawdziwa i zabawna, a nie wszystkowiedząca superdziewczyna.” , ,,Wspaniały pomysł: postawić normalną dziewczynę w zupełnie nienormalnej sytuacj... więcej »
Wiele autorów w swoich książkach umieszczają tylko jedną istotę magiczną, z której czasem robią nawet bohatera. Natomiast w dziele White Kiersten spotykamy wiele takich postaci, nazwanych przez autorkę ,,paranormalnymi”. Dlatego też tytuł może tak nie dziwić, gdy już się zna słowo bliskoznaczne. ... więcej »
Znów w moje ręce trafiła książka zachwalana (jeszcze przed Polską premierą) na portalach i forach internetowych. Mówiąc szczerze, nie przekonywały mnie te opisy i zachwyty, gdyż po ostatnim rozczarowaniu wielkim bestsellerem, byłam bardzo sceptycznie nastawiona do kolejnego hitu. Nie wspominając ... więcej »
Główną bohaterką i zarazem narratorką książki jest Evie - nastolatka pracująca dla Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi (MANIP). Pewnie zastanawiacie się, po co Agencji o zasięgu międzynarodowym jest nastolatka? Otóż Evie jest obdarzona pewną zdolnością, która pozwala jej w... więcej »
Czy wyobrażając sobie życie nastolatki, braliście kiedykolwiek pod uwagę zatrudnienie w Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi? Niebezpieczne misje, mające na celu zyskanie kontroli nad jak największą ilością paranormalnych? Ciężkie treningi czy domowe nauczanie z wilkołakami... więcej »
Powieść "Paranormalność" opowiada o Evie, szesnastoletniej dziewczynie, która neutralizuje paranormalnych. Są to istoty takie jak wilkołaki, wampiry, wiedźmy. Evelyn posiada unikatową zdolność. Potrafi przejrzeć iluzję, którą nakładają na siebie te potwory, aby wtopić się w tłum. Później okazuje ... więcej »
Strąceni to jedna z tych książek, które można wziąć w rękę a idąc zahaczyć o łóżko, i tym sposobem przeleżeć cały dzień. Ale musi to być dość nieciekawie zapowiadający się dzień, a książka akurat taka, bo lepszej nie ma w zasięgu. Jednym słowem: plusy, a jeszcze więcej minusów Małe miasteczko.... więcej »
Książka odrazu mnie wciągnęła. Evie wzbudzi chyba w każdym sympatie. Zabawna i uwielbiająca kolor różowy dziewczyna. Wiele razy śmiałam się czytając i to wszystko przez humor jej i Lenda. Lend jest za to cudownym, uroczym i w niektórych momentach dość wstydliwym chłopakiem. Poprostu zakochałam si... więcej »
Powiem tak: WOW !!! Nie spodziewałam się czegoś tak nienormalnego, a zarazem wciągającego. Po przeczytaniu jedyną myślą jaka siedziała mi w głowie było: trzeba mnieć niezłą wyobraźnię, żeby coś takiego wymyślić. :D:D:D:D Książka super!!!!! Strasznie się cieszę, że ją kupiłam. I przeczytałam. S... więcej »
Evie to zwykła nastolatka, która znajduje się w niezwykłym miejscu. Mianowicie, dziewczyna, która w dzieciństwie przewija się przez mnóstwo rodzin zastępczych trafia do Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi (MANIP). Dziewczyna, widzi coś czego nikt inny nie potrafi dostrzec,... więcej »
Kiedy mam sporo pracy i czuję się zmęczona, lubię sięgnąć po coś lekkiego i niezobowiązującego. Tym razem był to romans z elementami fantastyki, czyli „Paranormalność” autorstwa Kiersten White. Bohaterką jest nastoletnia Evie, która ma wyjątkowy dar. Potrafi bowiem rozpoznawać wampiry, wilkołaki,... więcej »
Dodali do kolekcji
nightmoth
EmilyStrange
Sallymy
iziu08
Black_Vampire
Kimberlyyy
Kasiasnoopy
ven_detta
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!