Pięć osób, które spotykamy w niebie Mitch Albom

Okładka Pięć osób, które spotykamy w niebie
autor:
Mitch Albom
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2008
ISBN:
9788324707706

Opis

?Wzruszający poryw fantazji, z którego płynie nauka, że dopiero w niebie dowiemy się, o co naprawdę chodzi w życiu? ? Harold S. Kushner Optymistyczna, ciepła i mądra powieść obyczajowa autora bestsellero­wych ?Wtorków z Morrie?. Poruszająca historia o przebaczeniu, zgodzie i miłości sięgającej poza grób. Sędziwy Eddie ginie, ratując małą dziew­czynkę i dostaje się do nieba. Spotyka tam pięć osób, które wpłynęły na jego życie. Każda nauczy go jednej rzeczy, dzięki której będzie mógł pojednać się z.. tymi, którym na ziemi wyrządził krzywdę.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przypadkowo trafiłam na internetową stronę o Mitchu Albom. Nie brakowało na niej pochwał i zachęt do czytania pozycji tego autora. Mitch Albom zasłyną ksiażką „Wtorki z Morriem”, stała się ona światowym bestselerem i przez cztery lata utrzymywała się na liście bestsellerów New York Times. Kole... więcej »
W życiu każ­dego czło­wieka nie­wąt­pli­wie zda­rzają się sytu­acje, skła­nia­jące go do prze­my­śleń doty­czą­cych śmierci. Jak pisała w swo­jej książce Anto­nina Ostrow­ska, dzi­siaj — w dobie kon­sump­cjo­ni­zmu i pew­nej mody na mło­dość i zdro­wie, temat śmierci uzna­wany jest za formę “nowe... więcej »
Co się ze mną stanie, gdy umrę? Czy z chwilą, gdy moje serce przestanie bić, tak po prostu zniknę? Czy istnieje życie po śmierci? Jak tam jest? Myślę, że każdy z nas zadawał sobie kiedyś takie pytania. Rozważał, jak będzie wyglądał świat, w którym znajdzie się po śmierci. Zastanawiał się, czy ... więcej »
Dodali do kolekcji
goonya
wer.
Julianne
sophia2703
EvangelinDillariss
Immora_Fray
anhelo
jestemzabujana
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!