Plotkara. Tom 7. Nikt nie robi tego lepiej Cecily Von Ziegesar

Okładka Plotkara. Tom 7. Nikt nie robi tego lepiej
autor:
Cecily Von Ziegesar
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2007
ISBN:
9788324129331

Opis

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części ? Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół. Jest wiosna, a atmosfera coraz bardziej gorąca. Wszyscy są już w college?ach i przyszedł czas na imprezy ? jakbyśmy nie to ciągle robili! Czy romans B i N będzie trwał? I czy B dostanie się do Yale? A może N i S się zejdą, a B będzie sama? Jedno jest pewne: miłość wisi w powietrzu i pachnie jak Envy Gucciego.
../>
Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Nikt nie robi tego lepiej" to kolejna, siódma już część bestsellerowej serii autorstwa Cecily von Ziegesar. Wydana w 2005 roku, mająca prawie 250 stron książka zachwyca miliony nastolatek na świecie, które uwielbiają czytać o plotkach rodzących się wśród elity Manhattanu. Czytelnicy po raz siódm... więcej »
Xoxo, Gossip Girl
Recenzent: alicehascat
„Plotkara” to jeden z tych seriali, które mogłabym oglądać godzinami i nie znudziłyby mi się, nigdy. Pierwszy odcinek obejrzałam wraz z nastaniem roku szkolnego 2011/2012, a więc całkiem niedawno, jeszcze tego samego dnia poleciałam do pierwszej lepszej biblioteki i pożyczyłam sobie początek całe... więcej »
Dodali do kolekcji
FreeSoul
kamcia1410
Noelle
Sysia
mispromis
kaate7
Lidhaf
truskawka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!