Po prostu razem Anna Gavalda

Okładka Po prostu razem
autor:
Anna Gavalda
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2010
ISBN:
9788324724697

Opis

Oszałamiający sukces wydawniczy w 32 krajach !
Nerwowa, poturbowana przez życie Camille, zakompleksiony arystokrata Philibert, gburowaty kucharz Frank i jego babka Paulette. Tych czworo ludzi, których z pozoru wszystko dzieli, dziwnym zbiegiem okoliczności zamieszkuje razem. Poznając się, nieoczekiwanie odkrywają własne i cudze zalety, i prawdziwe piękno życia...

Słowa kluczowe

...ale za to jaki! Nieszablonowy, dowcipny i mądry, z doskonałymi dialogami. Motywem książki jest samotność, która szuka zrozumienia u innych, a to się nazywa po prostu miłość. W „Po prostu razem” Anna Gavalda pokazuje czwórkę ludzi, którzy mając niewiele ze sobą wspólnego i w wyniku... więcej »
"Po prostu razem" - po prostu dla wszystkich kochających Paryż, malarstwo, historię i kuchnię. Cudowna, ciepła, wzruszająca, klimatyczna powieść, którą czyta się za szybko, ale od której trudno się oderwać. Autorka na kilkuset stronach powieści ukazuje, jak ludzie okaleczeni przez najbliższ... więcej »
Dla mnie rewelacja ! Co łączy sprzątaczkę, markiza, kucharza i jego babcię? Mnóstwo problemów życiowych... i wspólne mieszkanie. Główni bohaterowie książki (Camille, Philibert, Franck i Paulette) to czwórka "połamanych" przez życie ludzi, których łączy wzajemna akceptacja, pomoc i miłość. Życie ... więcej »
Dodali do kolekcji
kultur-alnie
madziab86
jr
jestemzabujana
distanse
martus19
ewkaaaaa
oleczka90
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Bądźmy weseli, bądźmy zwariowani, ryjmy serca w korze drzew, łączmy naszą krew, nie myślmy o niczym, odkrywajmy się, odsłaniajmy się, troszkę cierpmy, korzystajmy z dnia itp., ale to nie ma szans przetrwania".

Dodane przez patrylandia

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!