Poczekajka Katarzyna Michalak

Okładka Poczekajka
autor:
Katarzyna Michalak
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2010
ISBN:
9788373596764

Opis

"Poczekajka " to książka dla samotnych, dla szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych.
Dla każdej z nas ! Jeśli podobały Ci się -" Ania z Zielonego Wzgórza" i "Wszystkie stworzenia małe i duże" , to na pewno pokochasz Patrycję z Chatki Wiedźmy !

Słowa kluczowe

Poczekajka
Recenzent: kalio
Na wstępie chciałabym wyraźnie zaznaczyć, że ja zdaję sobie sprawę, że książka ta nie jest literaturą wysokiego lotu, ze reprezentuje sobą właśnie tę pogardzaną (ale w skrytości czytaną) komercję, ale... no co ja na to poradzę, że nie mogłam się od niej oderwać i pochłonęłam, połknęłam, pożarłam ... więcej »
"Poczekajka" to książka którą "wciągłam" w ciągu jednej nocy ...śmieszne ,żeby czytać a nie spać , niestety nie mogłam się oderwać !!! Może i dziwne ale prawdziwe , lubię czytać i czytam różniaste książki, ale ta mnie zafascynowała !!!!! nie wiem dlaczego , sama się zastanawiam , może magia, moż... więcej »
Poczekajka
Recenzent: Lunka
„Poczekajkę” znalazłam na półce z książkami mojej przyjaciółki, z którą często pożyczamy sobie książki. Wiele razy mówiła mi, żebym pożyczyła od niej „Poczekajkę”, a ja zawsze miałam coś innego do czytania. Potem przyszedł 6 grudnia i moja przyjaciółka włożyła mi „Poczekajkę” do buta (oczywiście ... więcej »
Kolejna książka o której naczytałam się tyle dobrego, że postanowiłam w końcu ją przeczytać. I mam kolejny dowód na to, że jak w książce nie ma trupa to czegoś mi jednak brakuje ;] Patrycja – główna bohaterka – jest weterynarzem, ma bardzo bujną wyobraźnię i interesuje się czarami [i to był mom... więcej »
...
Recenzent: joanna771
Super się czyta, czekam na kolejne przygody i napewno wszystkie książki chcę posiadać w swojej biblioteczce. więcej »
Katarzyna Michalak z zawodu jest lekarzem weterynarii, a pisarką jest z zamiłowania. W wolnych chwilach zajmuje się również komponowaniem piosenek, produkcją teledysków, a także tworzeniem grafik komputerowych. Jej największym marzeniem jest przeniesienie fabuły „Poczekajki” na szklany ekran, dąż... więcej »
Poczekajka
Recenzent: sawara
Poczekajka jak to banalnie brzmi. Długo się wahałam czy przeczytać tą książkę. Moja koleżanka mówiła mi przeczytaj nie zawiedziesz się . Ale co może być w niej ciekawego nawet krótki opis mnie nie zachęcił. W końcu gdy nie miałam żadnych ciekawych książek do przeczytania zaczęłam czytać Poczeka... więcej »
Katarzyna Michalak to osoba niezwykle ciekawa, choć z wyglądu niepozorna. Z wykształcenia i powołania jest lekarzem weterynarii, która wielbi zwłaszcza to, co duże i drapieżne. Poza tym ma wielki talent do pisania powieści, scenariuszy i felietonów, a także jest kompozytorem piosenek, grafikiem k... więcej »
„- To proste: przynajmniej raz w życiu chcę spełnić moje marzenie, a nie matki. Przynajmniej raz w życiu chcę pójść moją drogą, a nie tą, którą powinnam iść bo tak twierdzicie wy."* Każdy z nas marzy, tonie podlega żadnym negocjacją, wątpliwością i tym podobnym. Ale czy każdy z nas ma tyle w... więcej »
Poczekajka
Recenzent: Lena173
Gdy zabrałam się za czytanie serii "Poczekajkowej", miałam ochotę udusić Sabinkę za to, że wcześniej nie pogoniła mnie do zagłębienia się w pierwszym tomie owego cyklu. Okazała się ona bowiem być sprawczynią całego zamieszania i to dzięki niej, zdecydowałam się na zapoznanie się z twórczością Kat... więcej »
Poczekajka
Recenzent: diunam
Jeśli jesteś niepoprawną romantyczką, wierzysz w księcia na białym koniu, a w podejmowaniu ważniejszych decyzji wspierasz się magią – ta książka jest właśnie dla Ciebie. Pozostałym, bardziej twardo stąpającym po ziemi dziewczynom polecam jako doskonały relaks i sposób na oderwanie się od rzeczywi... więcej »
Magia, czary, wiedźmy, wróżby... Czy w dzisiejszych czasach ludzie jeszcze w coś takiego wierzą? Jeśli by kogoś spytać, to z pewnością odpowie, że bzdurami się nie zajmuje, że nie wierzy, że to przecież czyste wymysły i hokus-pokus. Ale jeśli się tak zastanowić... niby nie wierzymy, ale ile osób ... więcej »
Mimo, że Poczekajka została wydana kilka lat temu, musiałam się długo starać, by zdobyć wymarzony egzemplarz. Było warto! To wspaniała opowieść o marzeniach, złudzeniach i pragnieniu miłości, przeplatanych magią. Każda kobieta, dziewczyna odnajdzie w głównej bohaterce – Patrycji – młodej pani ... więcej »
Poczekajka
Recenzent: Kala95
Słowo magia przywodzi na myśl wiele skojarzeń. Czarownice latające na miotłach, ze swymi nieodłącznymi towarzyszami jakimi są czarne koty; zaklęcia posiadające moc zmieniania ludzi; mikstury, który potrafią nienawiść przemienić w miłość... Żadne z nich nie nawiązują jednak do świata, który znamy ... więcej »
Swoją przygodę z Katarzyną Michalak zaczęłam od „Nadziei”. Książka urzekła mnie tak bardzo, że czułam niedosyt i musiałam dostać więcej. Mój wybór padł na „Poczekajkę”, choć tak naprawdę nie tyle była to kwestia wyboru, co ograniczonych zasobów bibliotecznych. Niewiele myśląc wypożyczyłam książkę... więcej »
Katarzyna Michalak to z wykształcenia weterynarz, a z zamiłowania pisarka. Tworzy nie tylko powieści, które na pewno wiele z Was przeczytało, lecz także scenariusze, felietony. Jest również kompozytorką piosenek, grafikiem komputerowym i producentką teledysków. "Poczekajka" to pierwsza książka, z... więcej »
Poczekajka
Recenzent: Aga25
eria poczekajkowa jest na pierwszą myśl zdawać by się mogła wesołą oraz przesadzoną optymizmem z wątkiem czarów trylogią,, jednak wcale taka nie jest. W pierwszych stronach mamy okazję zapoznać się z młodą Panią weterynarz Patrycją, na pozór szukającą przysłowiowo dziury w całym. Nie oszukujmy... więcej »
Moje kolejne spotkanie z twórczością Katarzyny Michalak doprowadziło mnie do skrajnej rozpaczy! Lubię prozę autorki i mimo jej lietackich wpadek staram się dawać szansę kolejnym pozycjom. Nie sądziłam, że napisała coś gorszego od "Czarnego Księcia", ale jednak... "Poczekajka" to jakiś żart, mało... więcej »
Narodzie, obudź się! Jeżeli takie książki trafiają na listy bestsellerów, to ja się wcale nie dziwię, że w Polsce odnotowuje się czytelniczy kryzys... "Moda na sukces" ma więcej polotu. Patrycja Marynowska, główna bohaterka powieści, jest lekarzem weterynarii (poważnie?!). Marząc o swym niezna... więcej »
Dodali do kolekcji
beatta
rosamund
FreeSoul
CupOfLove
mpaquerette
olaaleksa1
tygrysek3
raindrops
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!