Poczwarka Dorota Terakowska

Okładka Poczwarka
autor:
Dorota Terakowska
wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
data wydania:
2011
ISBN:
9788308045749

Opis

Adam i Ewa, bohaterowie powieści, żyją prawie jak w serialu. Mają po trzydzieści lat i starannie opracowany ""rodzinny biznesplan"". Ład ich świata burzy pojawienie się córeczki, innej, niż oczekiwali. Mężczyzna i kobieta - każde na swój sposób - poznają to nowe życie. Miedzy odrzuceniem a miłością kryje się niejedna tajemnica."

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Poczwarka
Recenzent: ewable
Trochę bałam się tej książki i nie od razu do niej usiadłam. Temat, problem tu poruszany, wydawał mi się za trudny. Jednak autorka w bardzo delikatny sposób opowiedziała historię dziewczynki z zespołem Downa i jej, ma... więcej »
321 stron. 321 stron, które nauczyło mnie miłości. 321 stron Poczwarki. ,, Darami Pana są ziemia, niebo, dzień i noc, kwiaty i nasiona, drzewa, ptaki, myszy, węże, słonie, wichry, pioruny, tornada, wulkany - i l... więcej »
Poczwarka
Recenzent: Deline
Każdy z nas ma plany, marzenia. Jednak mało kto dopuszcza do siebie myśl, że coś może się nie udać. Przecież na świecie żyje tyle ludzi, więc dlaczego to akurat nam los miałby rzucić kłody pod nogi? Adam i Ewa ... więcej »
Poczwarka
Recenzent: Katee
Uwielbiam książki Doroty Terakowskiej, są niezwykłe, przepełnione ciepłem, miłością i wielką, życiową mądrością. Z tego też powodu bałam się sięgnąć po Poczwarkę, bałam się, że tym razem pisarka nie sprosta moim wyma... więcej »
Historia pewnego motyla
Recenzent: laureina
Dorota Terakowska to polska pisarka i dziennikarka. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. M.in. Córka Czarownic została wpisana na Listę Honorową Hansa Christiana Andersena. Poczwarka to druga książka tej auto... więcej »
Zespół Downa, dawniej nazywany mongolizmem jest chorobą spowodowaną obecnością dodatkowego chromosomu 21. Nazwa pochodzi od nazwiska brytyjskiego lekarza Johna Langdona Downa. Osoby z zespołem Downa mają mniejsze zdol... więcej »
Książkę przeczytałam w ramach przygotowania do konkursu polonistycznego. Trochę dziwiłam się, że taka lektura dla szkół podstawowych, ale pomyślałam sobie; "Okej, trzeba odbębnić i przeczytać". Książka pozytywnie mnie... więcej »
"Poczwarka" przeczytana przeze mnie jednym tchem.. Teraz czytam po raz drugi.. Fragmentami, żeby mi nic nie umknęło.. Wzruszająca i pouczająca ksiązka. Idealna para, indealna miłość, idealne warunki materialne, idealn... więcej »
Zastanawiam się skąd autorzy takich książek czerpią pomysły i inspiracje. ,,Poczwarka" była pierwszą książką pani Doroty Terakowskiej po którą sięgnęłam. I pomijając recenzje które przeczytałam na jej temat, faktyczni... więcej »
Poczwarka
Recenzent: magda87
Dorota Terakowska - pisarka i dziennikarka, ukończyła socjologię na UJ. Adam i Ewa tworzą szczęśliwe małżeństwo. Obydwoje są świetnie wykształceni, odnoszą sukcesy w pracy, dorobili się pięknego domu z ogrodem. Ws... więcej »
poczwarka
Recenzent: Sosenka
"Poczwarka", to jedna z tych książek, do których się powraca. Przynajmniej tak jest w moim przypadku:) Miałam okazję przeczytać ją już trzeci raz i szczerze mówiąc, za każdym razem towarzyszyły mi silne emocje. Jednak... więcej »
Dodali do kolekcji
BP
Ann85
floks
Cocophilia
aagula
jolmirek
czytelnik
helenka
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
(...) choć Mężczyzna myśli wolniej niż Kobieta, to częściej zdarza mu się trafić w sedno.

Dodane przez dlaczego

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!