Pod nocnym niebem Hore Rachel

Okładka Pod nocnym niebem
autor:
Hore Rachel
wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
data wydania:
2012-03
ISBN:
9788378390756

Opis

Czy sny mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie?

Gdy Jude była dzieckiem, dręczył ją stale powracający koszmar. Ten sam sen nawiedza teraz jej sześcioletnią siostrzenicę Summer. Jude zatrudniona w domu aukcyjnym Beecham's odnosi zawodowe sukcesy; w życiu prywatnym bezskutecznie usiłuje dojść do siebie po śmierci męża. Gdy zostanie poproszona o wycenę kolekcji rękopisów i naukowych przyrządów, należących niegdyś do Anthony'ego Wickhama, osiemnastowiecznego astronoma i samotnika, ..skwapliwie skorzysta z okazji, by wyrwać się z Londynu do urzekającego hrabstwa Norfolk - do miejsc, w których dorastała. W miarę poznawania tragicznej historii Anthony'ego Wickhama, Jude odkrywa niebezpieczne powiązania przeszłości z teraźniejszością.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przechadzając się po parkowych terenach, otaczających rezydencje na terenie całej Anglii i nie tylko, można swoją wędrówkę często zakończyć u stóp folly. Wieże, ruiny zamków lub starożytne świątynie z czasów rzymskich. Obiekty te zostały wzniesione w latach dużo późniejszych, szczególnie popularn... więcej »
Rachel Hore jest autorką, którą kilka miesięcy temu poznałam dzięki powieści "Okruchy przeszłości". Spodobała mi się w niej zarówno okładka, jak i opis znajdujący na ostatniej stronie. Wzbudził on we mnie wiele pozytywnych i zarazem intrygujących emocji, więc czym prędzej przygarnęłam ją do swoic... więcej »
„Zawsze czułem, że jesteś wyjątkowa. (...) - Jesteś moją gwiazdą przewodnią - tą gwiazdą, za którą podążali żeglarze, Gwiazdą Polarną, która prowadziła ich bezpiecznie do przystani, do domu.”* Jest pewne miejsce, które wywołuje różne emocje, u jednych strach, a u drugich fascynacje. Jest to ... więcej »
Bardzo lubię książki, w których można się zaczytać i zapomnieć o Bożym świecie. Uwielbiam, gdy czytana powieść działa niczym narkotyk i kradnie czas, jak doskonały złodziej. Taką książką jest powieść najnowsza powieść Rachel Hore znanej polskim czytelnikom jako autorka "Okruchów pamięci".Nie czy... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
FallenAngel
bruxa
alison2
FreeSoul
Betsy
kasandra
arwenka2222
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!