Podanie o miłość : opowiadania Katarzyna Grochola

Okładka Podanie o miłość : opowiadania
autor:
Katarzyna Grochola
wydawnictwo:
PRÓSZYŃSKI i S-KA
data wydania:
2003
ISBN:
9788373373464

Opis

Nazwa: Podanie o miłość Opowiad. 24zł/Autor: Katarzyna GrocholaOprawa: MiękkaWydawca: PRÓSZYŃSKI Media Sp.z o.o., 02-651 WarszawaKod ISBN: 8373370595Kod EAN: 9788373370593Rok wydania: 2003Podatek VAT: 0%

Słowa kluczowe

Katarzyna Grochola, to autorka literatury obyczajowej, po której książki najczęściej sięgają kobiety. Pisarka znana jest z wielu bestsellerowych powieści. Najczęściej kojarzona jest z tytułami takimi jak Nigdy w życiu czy Ja wam pokażę! Pani Grochola jest także współscenarzystką znanych, polskich... więcej »
Miłość - temat szeroki jak rzeka. Zawiły, kręty, nieprzewidywalny. Uczucie ponadczasowe, niezbadane, ciągle na czasie, wciąż modne i aktualne. Nie sposób ustanowić tu granice, nie ma jednego rodzaju miłości, nie ma ram i wzorów, którymi powinniśmy się kierować w miłości. Każda jest inna, każda je... więcej »
Katarzyna Grochola to jedna z moich ulubionych polskich pisarek, jednak w zbiorze opowiadań wypada dosyć średnio. Zbiór składa się z 10 dosyć krótkich opowiadań, których tematem przewodnim jest miłość przedstawiona w różnych obliczach. Jednak nie są to jakieś tanie opowiadania, a niosące za sobą... więcej »
Dodali do kolekcji
Atrixanka
mamaaga
BP
Mahi
annam
ancia
eliot
perhaps
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!