Podboje Sukuba Richelle Mead

Okładka Podboje Sukuba
autor:
Richelle Mead
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136391

Opis

Seksowna Bridget Jones z piekła rodem w drugiej odsłonie Przybierają postać nieziemsko pięknych kobiet. Wabią mężczyzn i budzą w nich pożądanie.Sukuby - uwodzicielskie i mordercze demony? Miłość boli. Nikt nie wie tego lepiej niż Georgina. Jeśli choćby pocałuje swojego śmiertelnego chłopaka, wyssie z niego całą energię życiową. Cóż, bycie sukubem ma niewątpliwe plusy, ale to chyba nie fair, że dziewczyna-demon, która zawodowo uwodzi mężczyzn, nie może pozwolić sobie na prawdziwą miłość. Niepowod..zeń w życiu prywatnym nie rekompensują sukcesy zawodowe i uznanie szefa, który jest pod wrażeniem profesjonalizmu Georginy przekraczającej piekielne normy deprawacji dusz. Na domiar złego nieśmiertelny kumpel wciąga ją w plan, który może skończyć się fatalnie nie tyko dla jej demonicznej kariery... Seria filmowana przez wytwórnię Fox TV

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Podboje Sukuba
Recenzent: saruska
Jakiś czas temu pisałam o "nowej" serii książek autorstwa amerykańskiej pisarki Richelle Mead, która można powiedzież, że mi się podobała. Niedawno miałam okazję przeczytać drugi tom historii Sukuba, czyli Georginy która zawładneła moim sercem i sprawiła, że naprawdę uważam te książki za bardzo d... więcej »
"Podboje sukuba", jest połączeniem urban fantasy i komedii romantycznej, z odrobiną kryminalnej intrygi. Jest, to druga książka serii o Georginie Kincaid, która nie jest zwykłą kobietą. Jest sukubem - demonem, żyjącym tylko dzięki energii, wysysanej od mężczyzn w czasie uprawiania seksu. Georgina... więcej »
Drugi tom przygód seksownej Georginy Kincaid – jedynego w swoim rodzaju sukuba z ludzkimi uczuciami, który nie lubi swojej profesji i z niechcianą miłością na karku. Po obietnicy złożonej Jerome’owi w poprzednim tomie, Georginie udaje się poprawić swoje wyniki i nawet załapuje się na wyróżnienie ... więcej »
Dodali do kolekcji
LeShan
Albireo
Moira
Black_Vampire
RainDreams
natkawes
richelle
Rebellish
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!