Podróżnik WC Wojciech Cejrowski

Okładka Podróżnik WC
autor:
Wojciech Cejrowski
wydawnictwo:
Bernardinum
data wydania:
2010
ISBN:
9788373809000

Opis

Oto pierwsza podróżnicza książka Wojciecha Cejrowskiego. Wydaliśmy ją w roku 1997 i została bestsellerem. Chcieliśmy ją potem wznowić, ale WC się nie zgodził. Twierdził, że jest źle napisana, bo wtedy nie umiał jeszcze dobrze pisać. Ja twierdziłem inaczej. W końcu udało się go przekonać, by w takim razie poprawił i rozbudował tekst. I oto nowe wydanie ? poprawione, uzupełnione, rozbudowane. Już wtedy czytało się dobrze, teraz czyta się jeszcze lepiej.Wydawca

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Powieść podróżnicza
  Geografia » Nauki przyrodnicze. Matematyka. Geografia » Podróżnictwo. Historia odkryć geograficznych
  Reportaż » Literatura faktu » Reportaż polski
  Jednych irytuje, drugich zachwyca. Z pewnością nie można przejść koło niego obojętnie. Wojciech Cejrowski: globtroter, dziennikarz, fotograf, postać bez wątpienia zauważalna. Podróżnik WC, to drugie poprawione wydanie książki, która ukazała się 1997 roku. Jest to pierwsza podróżnicza 'opowi... więcej »
  Z prozą pana Wojtka miałam okazję się już poznać. Czytałam "Rio Anakonda" i lektura przypadła mi do gustu. A sam autor - jest doskonale znany i jako pisarz, i jako podróżnik, autor programów o tematyce podróżniczej i fotograf. Nie wątpliwie jest on też osobą dość oryginalną i kontrowersyjną. A ja... więcej »
  Podróżnik WC
  Recenzent: pynia04
  „Podróżnik WC” autorstwa Wojciecha Cejrowskiego to książka z serii Poznaj świat. Autora książki bardzo lubię oglądać i słuchać w programie pod tytułem „Boso przez świat”. Od dawna byłam bardzo ciekawa książek jego autorstwa. „Samotna wyprawa jest jak post. Jest też uwolnieniem. Bardzo często ... więcej »
  Zamiłowania do podróży , misji odkrywczych i wszelkiego rodzaju eskapad skłoniła mnie nie po raz pierwszy do przeczytania "Podróżnika WC". Byłam i jestem szczerze urzeczona spisanymi tam historiami. Wtedy jeszcze nie doceniałam jak pomocne informacje zgromadził i zawarł w tej książce autor.Skupił... więcej »
  Dodali do kolekcji
  GesWyscigowa
  IvanG
  otat
  Iv
  Kasiasnoopy
  catbat
  Salama
  spring
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!