Pollyanna Eleanor H. Porter

Okładka Pollyanna
autorzy:
Eleanor H. Porter, Porter
wydawnictwo:
RYTM
data wydania:
2011
ISBN:
9788373993266

Opis

Czy w obliczu niepowodzeń, przykrości i zmartwień można zachować uśmiech i pogodę ducha? To z pewnością niełatwe, ale jeśli spróbujemy spojrzeć oczami Pollyanny, okazuje się całkiem możliwe, a życie nabiera wtedy blasku, każdy dzień przynosi zadowolenie i radość.
Pollyanna po śmierci ojca przybywa do domu oschłej, surowej ciotki. Uśmiechem, wewnętrzną pogodą, niezwykłą umiejętnością dostrzegania we wszystkim jasnych stron zdobywa powszechna sympatię, a jej słynna ?gra w zadowolenie? odmienia.. los wielu ludzi w miasteczku.
Dzieje Pollyanny to historia dziewczynki, która dobrocią, promienną radością i optymizmem zmienia otaczający ją świat. Jednocześnie jest to pewien sposób na życie, który okazuje się nader prosty: być dobrym i dostrzegać dobro w innych.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Pollyanna"
Recenzent: Amethyst
Czy istnieje jakiś przepis na szczęście? Taka receptura, która nie pozwoli nam się nigdy smucić, a tylko radośnie przeżywać każdy dzień... Chyba jeszcze nikt nie poznał jej składu i najprawdopodobniej nie pozna, bo według mnie taka mikstura nie istnieje. Cierpienie, smutek to nieodłączne elementy... więcej »
Dodali do kolekcji
arwena
gosiaw
konwallia
siobhan
milka540
paulas5
lucynabyrdy
caribou
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!