Pretty Little Liars. Doskonałe Shepard Sara

Okładka Pretty Little Liars. Doskonałe
autor:
Shepard Sara
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151732

Opis

MYŚLAŁYŚCIE, ŻE WAM ODPUSZCZĘ? PRZEZ CAŁY CZAS MAM NA WAS OKO. I MOŻE NAWET PATRZĘ NA WAS TERAZ.
A.

Do mediów trafia film z ostatnich wspólnych wakacji Emily, Hanny, Arii, Spencer i Ali. Wspomnienia tamtego lata wracają ze zdwojoną siłą, a tajemniczy nadawca SMS-ów zaczyna realizować swoje groźby.
Sekrety czterech przyjaciółek już wyszły na jaw, teraz gra toczy się o najwyższą stawkę.
A. popełnia jednak błąd. Czy to wystarczy, by zdemaskować A.?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  „Myślałyście, że naprawdę wam odpuszczę? Dajcie spokój. Przez cały czas mam was na oku. I może nawet patrzę na was w tej chwili. Dziewczyny, jak powiecie o mnie KOMUKOLWIEK. Gorzko tego pożałujecie.” A. Trzeci tom przygód Arii, Spencer, Emily i Hanny. Kolejne intrygi, kłótnie i oczywiście taje... więcej »
  Nie wiem, czy zaczynając w 2006 roku serię Kłamczuchy, Sara Shepard przypuszczała, że zyska ona tak wielu fanów. Grunt, że Doskonałe to już trzeci tom cyklu, a ja wciąż nie wiem, kim jest ten nieszczęsny A.! Aria, Hanna, Emily i Spencer to cztery licealistki - niegdyś wierne przyjaciółki - i g... więcej »
  To już trzecia część Pretty Little Liars, utrzymana na tak samo dobrym poziomie jak poprzednie książki z serii. Ale bardziej dynamiczna. A. zaczyna pokazywać, że nie żartuje, a kłopoty Ari, Spencer, Emily i Hanny stają się coraz większe. Rodziny zaczynają się od nich odwracać, trudne jest życie d... więcej »
  To już trzecia część Pretty Little Liars, utrzymana na tak samo dobrym poziomie jak poprzednie książki z serii. Ale bardziej dynamiczna. A. zaczyna pokazywać, że nie żartuje, a kłopoty Ari, Spencer, Emily i Hanny stają się coraz większe. Rodziny zaczynają się od nich odwracać, trudne jest życie d... więcej »
  „Doskonałe” jest trzecim tomem serii „Pretty Little Liars”, która zdobyła tysiące, jak nie miliony, fanów na całym świecie. W dalszym ciągu mamy okazję poznawać losy czterech byłych przyjaciółek - Arii, Spencer, Emily i Hanny, które pomimo śmierci Toby’ego, nadal otrzymują dziwne wiadomości, wyja... więcej »
  „Wiedziała za dużo. A.”* Jedno zdarzenie, jedna tajemnica, jedno zniknięcie zmieniło ich życie całkowicie. Nic już nie jest takie jak było. Są obserwowane i szantażowane, muszą uważać by ich tajemnice nimi zostały bo inaczej... zrujnują sobie życie. To już trzeci tom znanej serii Pretty Lit... więcej »
  Skrywanie tajemnic bywa męczące. Jednak ważne jest to, aby zostały tajemnicą. Bo co jeśli ktoś wykorzysta to przeciwko nam? Na pewno ktoś taki się znajdzie… Jest to trzeci tom historii pewnej grupy przyjaciółek, które po kilku niefortunnych zdarzeniach oddalają się od siebie. Jednak pewna o... więcej »
  Alison DiLaurentis mimo że zaginęła trzy lata wcześniej, a niedawno odnaleziono jej ciało, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tajemnicza osoba o pseudonimie A. w dalszym ciągu ma na oku jej dawne znajome. Trzecia część przygód przyjaciółek nieszczególnie mnie porwała, uważam, że poprzednie dwa to... więcej »
  "Doskonałe" są trzecim, zaraz po "Kłamczuchach" i "Bez Skazy" tomem bestsellerowej serii dla nastolatek - Pretty Little Liars. Życie Arii, Emily, Spencer i Hanny zaczyna wychodzić na prostą. Oczywiście, dziewczyny mają swoje problemy, jednak od dłuższego czasu nie dostają już sms'ów od A., jak ... więcej »
  „Doskonałe” to trzeci tom serii „Pretty Little Liars”. Podobnie jak poprzednie części, opowiada o losach Arii, Hanny, Emily i Spencer. O dziewczynach, których przyjaciółka została zamordowana w niewyjaśnionych okolicznościach. Na tym jednak nie kończy się ich nieszczęście... Ktoś jest w posiad... więcej »
  „Doskonałe” to trzeci tom serii „Pretty Little Liars”. Podobnie jak poprzednie części, opowiada o losach Arii, Hanny, Emily i Spencer. O dziewczynach, których przyjaciółka została zamordowana w niewyjaśnionych okolicznościach. Na tym jednak nie kończy się ich nieszczęście... Ktoś jest w posiad... więcej »
  Doskonałe to trzecia część serii Pretty Little Liars. Jak się pewnie domyślacie, cztery przyjaciółki w dalszym ciągu otrzymują tajemnicze wiadomości, a ich życie coraz bardziej się komplikuje. Emily nie musi już dłużej ukrywać swojej orientacji seksualnej, bo wszyscy poznali prawdę. Zszokowani ro... więcej »
  W podziękowaniach autorka wyznaje, że napisanie tej części było dla niej trudniejsze niż w przypadku poprzedniczek. Musiała bardziej się starać, by wszystkie fakty ze sobą współgrały a czytelnik z jednej strony był dobrze poinformowany a z drugiej - wciąż miał wątpliwości. I trzeba przyznać, ż... więcej »
  Toby nie żyje, ale okazuje się, że to nie on był A. Cztery przyjaciółki nie mają odrobiny spokoju, bo A. nadal grasuje. I nadal męczy dziewczyny. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej agresywne i natarczywe. A do mediów trafia filmik z wakacji, przed zaginięciem Ali, który przedstawia przyjaci... więcej »
  Doskonałe
  Recenzent: aisha90
  Życie czterech przyjaciółek z Rosewood zaczyna nabierać tempa, gdy na światło dzienne wychodzą bardzo niewygodne fakty. Do telewizji trafił filmik, który nagrały podczas wspólnych wakacji. Przywołał on wspomnienia tamtego lata. Emily, Hanna, Spencer i Aria w każdym widzą już szpiega - tajemniczeg... więcej »
  "Doskonałe" to już trzecia część głośnej serii: "Pretty Little Liars". W dalszym ciągu mamy okazję poznawać losy czterech byłych przyjaciółek, które nadal otrzymują dziwne wiadomości, wyjawiające ich sekrety. Jednak tym razem, tajemnicza osoba, ukrywająca się pod pseudonimem „A.” spełnia swoje gr... więcej »
  Opinia zawiera spojlery z poprzednich części! Po raz kolejny, trzeci już, spotykamy się z bohaterkami pierwszego tomu. Tym razem tajemniczy/a A. przesuwa granicę, jaką narzucono Ari, Spencer, Emily i Hannie. Tym razem groźby przechodzą w czyn. Robi się coraz ciekawiej... Pewnego dnia do med... więcej »
  „Zadziwiające, że czasem nie potrafimy dostrzec tego, co mamy przed nosem.” Kojarzycie powiedzenie ,,Zawsze może być gorzej"? Sądzę, że tak. Nieraz myślimy, że spotkało nas już wystarczającą dużo zła i więcej nie zniesiemy. Problemy spadają na nas, jak wiosenny deszczyk i nie zostawiają cza... więcej »
  O serii Pretty Little Liars pisałam już dwukrotnie i może pamiętacie (ale raczej nie ;>), co o niej sądzę. Jak większość pozycji, które wybieram, ta również przypadła mi do gustu. Ostatnio miałam okazję zapoznać się z trzecią częścią, w której akcja jak zwykle pędzi i trudno odłożyć książkę na bo... więcej »
  Co było wcześniej..? W Kłamczuchach ginie Alison DiLaurentis. "Przywódczyni" grupy pięciu przyjaciółek, najpopularniejsza dziewczyna w Rosevood Day i w całym miasteczku. Kiedy ciało Ali zostaje odnalezione, zaraz po pogrzebie cztery przyjaciółki, "osierocone" przez zmarłą (?) nastolatkę, dostają... więcej »
  Dodali do kolekcji
  flo
  Castiel
  Alison164
  EmilyStrange
  Philia
  Etreinte
  green13
  Sallymy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!