Przebudzenie Jenny Fox Mary E. Person

Okładka Przebudzenie Jenny Fox
autor:
Mary E. Person
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310116758

Opis

Siedemnastolatka budzi się ze śpiączki po wypadku. Mówią jej, że nazywa się Jenna Fox, ale to imię brzmi obco. Dziewczyna nie pamięta ani rodziców, ani swojego wcześniejszego życia. Za to z czasem wracają wspomnienia, których mieć nie powinna, a wraz z nimi pojawiają się trudne pytania. Co naprawdę się wydarzyło? Czyje głosy słyszy dziewczyna? I czy w ogóle jest Jenną Fox? Osadzone w bliskiej przyszłości Przebudzenie Jenny Fox to fascynująca mieszanka thrillera medycznego, powieści science fictio..n i obyczajowej. Zadaje niepokojące pytania o etykę medycyny i istotę człowieczeństwa.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Pustka. Brak słów. Brak uczuć. Brak emocji. Nieznani ludzie, którzy przedstawiają się jako rodzice. I imię, które kiedyś należało do niej. Jenny. Jenny Angelina Fox. Wszystko wokół niej wydaje się być obce, rodzice jednak mówią, że to tylko kwestia czasu, że wszystko zacznie wracać, że w końcu... więcej »
„Dawniej byłam kimś. Kimś zwanym Jenną Fox. Tak mówią. Ale jestem kimś więcej niż nazwiskiem. Kimś więcej, niż mówią. Kimś więcej niż zbiorem faktów i danych, które mi wbijają do głowy. Kimś więcej niż postacią z nagrań wideo, które mi każą oglądać. Kimś więcej. Tylko nie jestem pewna kim.”* ... więcej »
Dodali do kolekcji
angela21
lBrunetkal
arwena
rosamund
Agnieszka1851
arwenka2222
Rebellish
olya
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!