Przed świtem Stephenie Meyer

Okładka Przed świtem
autor:
Stephenie Meyer
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589135

Opis

Odkąd Bella zakochała się w wampirze, jej życie przypomina sen - sen, który czasem zamienia się w koszmar. Rozdarta pomiędzy Edwardem, któremu oddała serce, a wilkołakiem Jacobem, z którym łączy ją tajemniczo silna więź, przeżyła piękny, ale i burzliwy rok, bijąc się z myślami, zadręczając o los najbliższych i wymykając wrogom. Dociera wreszcie do punktu, w którym musi podjąć ostateczną decyzję. Czy stanie się częścią kuszącego, lecz mrocznego świata nieśmiertelnych, czy jednak pozostanie człowie..kiem?

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Motyw inwazji obcych na Ziemię poprzez opanowanie umysłów ludzi był wielokrotnie wykorzystywany przez pisarzy sf – chociażby w kanonicznych już Władcach Marionetek Roberta E. Heinleina. Zazwyczaj ujmowany był w sposób... więcej »
Na czwarty tom serii Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer również musiałam zaczekać parę miesięcy, co niezmiernie mnie irytowało, ale znalazłam sposób. Tak szczerze, to nie za bardzo go żałuję (pomimo bolących oczu i ty... więcej »
Przed świtem
Recenzent: aisha90
Po oświadczynach, przgotowania do ślubu Belli i Edwarda idą pełną parą. Mimo to ukochana wampira nie przestaje zamartwiać się zniknięciem najlepszego przyjaciela.Pojawia się dopiero na ślubie, jednak szybko go opuszcz... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
Layla
mpaquerette
Sheen
sandra_katarzyna
Immora_Fray
Shoo
Lloret
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!