Przyrzeczeni Beth Fantaskey

Okładka Przyrzeczeni
autor:
Beth Fantaskey
wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
2011
ISBN:
9788310119292

Opis

Wampiry potrafią nieźle namieszać w życiu nastolatki?
Świat Jessiki staje na głowie, gdy w szkole pojawia się osobliwy uczeń z wymiany międzynarodowej, Lucjusz Vladescu. Jest arogancki, natrętny i, no cóż, nieziemsko przystojny. Na domiar złego twierdzi, że Jessica to rumuńska wampirza księżniczka i że na mocy paktu między ich rodami są zaręczeni! Dziewczyna nie chce wierzyć w te rewelacje, jednak kiedy zaczyna wertować Przewodnik dla nastoletnich wampirów po miłości, zdrowiu i emocjach, nac..hodzą ją wątpliwości?
Czy przeciętna nastolatka to dobry materiał na czarującą wampirzą księżniczkę?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zafascynowana piękną okładką oraz zaintrygowana fragmentem "Przyrzeczonych", postanowiłam spędzić wolną chwilę z moim niesamowitym nabytkiem. "Przyrzeczeni" to pierwszy tom cyklu opowiadającego o losach Jessiki Packwood, autorstwa Beth Fantaskey, amerykańskiej pisarki, której ogromnym hobby j... więcej »
„Przyrzeczeni” jest to bestseller autorstwa Beth Fantaskey, której to keczup najbardziej smakował w Polsce. Jak tej miłośniczce sosu pomidorowego (którego próbuje w każdym kraju) i dziennikarce wyszło tworzenie powieści paranormal romance dla młodzieży? Czy jej talent do pisania felietonów i arty... więcej »
Beth Fantaskey wychowała się w Montoursville, małym miasteczku w Pensylwanii. Studiowała dziennikarstwo i obecnie pracuje jako wykładowca. Pisała w życiu wszystko: od oficjalnych mów po internetowe newslettery, artykuły i krótkie opowiadania, a ostatnio stworzyła dwie powieści dla starszej młodzi... więcej »
Przyrzeczeni...
Recenzent: alma
Szczerze powiedziawszy, to miałam się za tę książkę w ogóle nie zabierać. Byłam do niej sceptycznie nastawiona, jednak po pewnej entuzjastycznej recenzji skusiłam się na zakup. Czy żałuję? Absolutnie! No bo kto powiedział, że kolejna książka o wampirach nie może być już dobra? Ta jest i to bardzo... więcej »
Wampiry to temat całkowicie wyeksploatowany w literaturze młodzieżowej. Przez kilka ostatnich lat spotykaliśmy się z wampirami dobrymi i złymi, ładnymi i brzydkimi, a nawet świecącymi. Jeszcze kilka dni temu wierzyłam, że nic nie jest w stanie przełamać rutyny. Jakże się myliłam! Jessika to zw... więcej »
"Przyrzeczeni" to książka na którą nigdy nie zdecydowałabym się, gdybym nie miała okazji nabyć jej w promocji. Opis był średnio zachęcający i nie za bardzo oryginalny, ale zaryzykowałam i to głównie dlatego, że chciałam coś grubego, a ta książka trochę stron ma. Nie postawiłam Jessice i Lucjuszow... więcej »
Czy wierzysz w przeznaczenie? Miłość, którą próbuje zatuszować się niesympatią? W wampiry? Książka pt.: Przyrzeczenie, znakomitej autorki Beth Fantaskey, posługującej się nietypowym humorem oraz oryginalną fabułą, to idealny sposób na spędzenie wolnego popołudnia. Słownictwo w niej zawarte jest ... więcej »
Kilka tygodni temu obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie rozpocznę żadnej serii o wampirach. Zajmują one człowiekowi zbyt wiele czasu, który można byłoby spożytkować w nieco bardziej ambitny sposób. Niestety życie lubi nam płatać różne figle i zazwyczaj bywa tak, że chęć sięgnięcia po lekką i ... więcej »
Beth Fantaskey studiowała dziennikarstwo, a teraz pracuje jako wykładowca. Pisarstwo jest dla niej zajęciem dodatkowym, ma na swoim koncie wiele różnorakich tekstów, od oficjalnych mów, a na powieściach dla starszej młodzieży kończąc. Jeżeli chodzi o jej hobby, to jest nim podróżowanie po świecie... więcej »
Kupiłam tą książkę bez żadnego zastanowienia, po wielu pozytywnych recenzjach. Trafiła się wyprzedaż, więc z niej skorzystałam i nie żałuję choć też nie uważam tej książki za wybitne dzieło. Czytało mi się ją przyjemnie bo trzeba przyznać, że chociaż jest ona o wampirach to znajduje się w niej no... więcej »
Szczerze powiem, że na „Przyrzeczonych” miałam chętkę już od bardzo długiego czasu, a to za sprawą naprawdę pozytywnych recenzji. Pokładałam więc w niej wysokie oczekiwania i liczyłam, że cała opowieść mnie pozytywnie zaskoczy. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że książka, nie dość że spełniła mo... więcej »
"Przyrzeczeni" to debiutancka powieść Beth Fantaskey opowiadająca losach Jessici i Lucjusza. Jessica, zwykła nastolatka wiedzie z pozoru normalne życie. Mieszka ze swoimi przybranymi rodzicami o ekologicznych upodobaniach, ma najlepszą przyjaciółkę, chodzi do lokalnej szkoły. Pewnego dnia jednak... więcej »
Wampiry opanowały młodzieżowe książki. Jedne są gorsze, a drugie lepsze. Do jakich zaliczę „Przyrzeczonych”? Zdecydowanie do tych co warto przeczytać. Główną bohaterką jest Jessica - zwykła, amerykańska nastolatka, do czasu gdy pojawia się uczeń z wymiany międzynarodowej, Lucjusz Vladescu. Je... więcej »
Przyrzeczni
Recenzent: Estijana
,,Wampiry potrafią nieźle namieszać w życiu nastolatki" "Przyrzeczeni" to debiutancka powieść Beth Fantaskey - amerykańskiej dziennikarki. Jej hobby to podróżowanie po świecie, w każdym nowym kraju próbuje keczupu, dotąd najlepiej smakował jej z Polski. Ostatnio większość książek łączy ... więcej »
Przyrzeczni
Recenzent: Estijana
,,Wampiry potrafią nieźle namieszać w życiu nastolatki" "Przyrzeczeni" to debiutancka powieść Beth Fantaskey - amerykańskiej dziennikarki. Jej hobby to podróżowanie po świecie, w każdym nowym kraju próbuje keczupu, dotąd najlepiej smakował jej z Polski. Ostatnio większość książek łączy ok... więcej »
Amerykańska pisarka Beth Fantaskey ukończyła studia na kierunku dziennikarstwo. Zawodowo spełnia się będąc wykładowcą na uczelni. Jej hobby są podróże po świecie, a jednym z postawionych sobie wyzwań spróbowanie keczupu w każdym kraju, który odwiedza. "Przyrzeczeni" to pierwszy tom historii opowi... więcej »
Aranżowane małżeństwo? Jeśli wiek XX już dawno za nami i nie mieszkamy w Indiach to znaczy, że nasza reakcja na słowa obcego mężczyzny o wspólnym ślubie, bo tak postanowili nasi rodzice, jest jedna: pogonienie psychopaty! Jessica jest przeciętną, amerykańską nastolatką. Chodzi do liceum, ma zw... więcej »
Wampiry. Ile razy to już było? Odkąd pojawił się „Zmierzch” na rynku wydawniczym te krwiożercze istoty wiodą prym wśród książek dla młodzieży. W ostatnim czasie ich popularność spadła, jednak dalej można zauważyć wiele historii, które różnią się w większości tylko imionami bohaterów. Kiedy przecz... więcej »
„Nic! - wrzasnęłam. - To nie jest twoja sprawa. - Nie - zgodził się Lucjusz. - Robię to dla przyjemności.” Jessica jest siedemnastolatką, którą czeka już ostatni rok w szkole. Sądzi, że będzie to najszczęśliwszy, najlepszy okres w jej życiu, ale jakże się jednak myli! Pierwszego dnia na przys... więcej »
W ostatnich latach wydawnictwa proponują młodym czytelnikom zwłaszcza książki w typie Zmierzchu. Paranormal romance znany jest z prostego przekazu, uznawanego za śmieszny, a wręcz żałosny, bo przedstawia wampiry w dobrym świetle - jako istoty przyjazne, potrafiące kochać, umiejące kontrolować się... więcej »
Dodali do kolekcji
nightmoth
Kimberlyyy
LadyGryf
zachmurami
Vein
Nessnej
cassandra9891
Bujaczek
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!