PS Kocham Cię Cecelia Ahern

Okładka PS Kocham Cię
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2005
ISBN:
9788373917422

Opis

Życie Holly i Gerry'ego było idealne - szczęśliwe małżeństwo, dom w Dublinie, oddani przyjaciele, wspaniała rodzina. Mieli świat u swych stóp. Tak przynajmniej sądzili. Dlatego gdy Gerry niespodziewanie umiera, życie Holly rozpada się na kawałki. I oto okazuje się, że jej dowcipny mąż zostawił dziesięć listów, a w nich dziesięć poleceń, które Holly musi wykonać. Z pomocą zwariowanych przyjaciół i kochającej, choć nieco ekscentrycznej rodzinki, Holly przekonuje się, że los szykuje dla niej jeszcze.. wiele niespodzianek..***Życie Holly i Gerry&39;ego było idealne - szczęśliwe małżeństwo, dom w Dublinie, oddani przyjaciele, wspaniała rodzina. Mieli świat u swych stóp. Tak przynajmniej sądzili. Dlatego gdy Gerry niespodziewanie umiera, życie Holly rozpada się na kawałki. I oto okazuje się, że jej dowcipny mąż zostawił dziesięć listów, a w nich dziesięć poleceń, które Holly musi wykonać. Z pomocą zwariowanych przyjaciół i kochającej, choć nieco ekscentrycznej rodzinki, Holly przekonuje się, że los szykuje dla niej jeszcze wiele niespodzianek..

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Gerry i Holly tworzyli szczęśliwe i piękne małżeństwo. Niestety, Gerry miał guza mózgu i zmarł w bardzo młodym wieku. Holly przez pierwsze miesiące nie może się pozbierać. Pewnego dnia dowiaduje się, że w domu jej rodziców czeka przesyłka. Okazuje się, że to lista dziesięciu rzeczy do zrobienia ... więcej »
Główną bohaterką jest Holly Kennedy, pogrążona w żałobie wdowa, która nie może dojść do siebie po śmierci swojego ukochanego. Mimo swojego młodego wieku, ma zaledwie trzydzieści lat, spotkała ją tak wielka tragedia. W swojej sytuacji na szczęście może liczyć na przyjaciół i kochającą rodzinę, ale... więcej »
Dodali do kolekcji
mpaquerette
Lloret
Dziubasek
josie
dzusta_85
Elisabeta
Becoming_Jane
ewkaaaaa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!