Psychoza Robert Bloch

Okładka Psychoza
autor:
Robert Bloch
wydawnictwo:
Książnica
data wydania:
2008
ISBN:
9788324576623

Opis

- Szuka pani noclegu? Mary odetchnęła z ulgą, gdy ujrzała pewną twarz mężczyzny w okularach i usłyszała miękki niepewny głos. Tu nic złego jej nie spotka. Skinęła głową, wysiadła z samochodu i powoli ruszyła do recepcji. Mężczyzna otworzył drzwi, zapalił światło i zaprosił ją do środka. - Przepraszam, że nie przyszedłem wcześniej. Byłem w domu, tam, na górze. Widzi pani, mama nie czuje się najlepiej. W pomieszczeniu panowało miłe ciepło. Mary westchnęła i uśmiechnęła się do mężczyzny, który tera..z pochylał się nad kontuarem. - Pojedynczy pokój kosztuje u nas siedem dolarów. Może chciałaby pani go obejrzeć?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Psychoza
Recenzent: horror.com.pl
„Być sobą i wiedzieć, że istnieje się naprawdę, to najlepsze dowody poczytalności. Na wszelki wypadek jednak najlepiej udawać, że jest się wypchaną kukłą. I nie ruszać się, nigdy się nie ruszać, tylko zawsze tu siedzieć. Jeśli będzie tu siedziała bez ruchu, to nie ukarzą jej. Zrozumieją, że je... więcej »
PSYCHOZA
Recenzent: Wilczex
Czym jest klasyk? Tym, co ma klasę? Tym, co znane? Klasyk, moi Drodzy, to "Psychoza". Wstyd się przyznać, ale nie czytałam wcześniej tej książki. Filmu też nie oglądałam. Na szczęście udało mi się nadrobić zaległości i nie żałuję. "Psychoza" to prawdziwa klasyka gatunku. Ale tym, którzy myślą,... więcej »
Dodali do kolekcji
Alfaa
Roselle
Sky
konkatynka
Mililili
Divano
Americana
kreska
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!