Pudełko w kształcie serca Joe Hill

Okładka Pudełko w kształcie serca
autor:
Joe Hill
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2010
ISBN:
9788374696104

Opis

"Pudełko w kształcie" serca to debiutancka powieść Joe Hilla, syna najbardziej znanego współczesnego autora horrorów Stephena Kinga. Jest to powieść dowodząca, że syn śmiało może stanąć w jednym rzędzie ze słynnym ojcem, horror prawdziwie nowoczesny. Wystarczy otworzyć, a nie będzie odwrotu? Jude Coyne, gwiazdor ostrego rocka w mocno średnim wieku, prócz muzyki ceni sobie spokój, psy, kobiety... i swoją kolekcję. Jako zbieracz wszystkiego, co makabryczne i niesamowite, nie może przepuścić okazji ..zakupu ofiarowanego na aukcji internetowej ducha. Kiedy jednak w jego domu pojawia się garnitur nieboszczyka w czarnym pudełku w kształcie serca, Jude odkrywa, że za swe pieniądze dostał znacznie więcej, niż się spodziewał. Duch bowiem jest prawdziwy ? i ma swoje plany?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Chyba każdy naród ma swoje powiedzenie na kształt naszego „jaki ojciec, taki syn”. Rodzina Kingów to idealna tego ilustracja. Synowie Stephena Kinga wydają się wiernie podążać śladami sławnego ojca. Ale trzeba dodać, że robią to z różnym skutkiem. Owena Kinga polski czytelnik zna za sprawą nie... więcej »
Joe Hill jest pseudonimem amerykańskiego pisarza - Josepha Hillstroma Kinga. Syna jednego z najlepszych, jak, nie najlepszego autora powieści grozy, czyli Stephena Kinga. Joe zadebiutował w 1997r. opowiadaniem 'The Lady Rests', którego nie miałam szansy przeczytać. Od tamtej pory zaczął pisać kol... więcej »
Dodali do kolekcji
hamlet1987
xVariax
Maynard
elektra
Bezstronna
arwenka2222
moniarek
Sorymina
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!