Regulamin tłoczni win John Irving

Okładka Regulamin tłoczni win
autor:
John Irving
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2011
ISBN:
9788376489605

Opis

Wielkiej, światowej sławie jego powieści towarzyszy od lat popularność filmów, nakręconych na ich podstawie. ?Regulamin tłoczni win? posłużył za kanwę głośnego filmu ?Wbrew regułom?.
Sierociniec prowadzony przez doktora Wilbura Larcha to nietypowa placówka. Kobiety przyjeżdżają tu, żeby urodzić i zostawić niechciane dzieci lub poddać się zabiegowi przerwania ciąży. Jest to zarazem dom Homera Wellsa, który po kilku nieudanych próbach zamieszkania z rodziną zastępczą postanawia zostać w ośrodk..u i kształcić się pod okiem ukochanego opiekuna. Jednak przyjazd dwójki młodych ludzi wszystko odmieni. Da początek dramatycznej inicjacji, która pozwoli chłopcu w pełni ukształtować swoją osobowość i pogląd na świat.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  John Irving to człowiek wielu talentów. Nie jest tylko znanym i poczytnym pisarzem, tworzącym w USA. To także scenarzysta filmowy, a sporadycznie nawet aktor. Zagrał epizodyczne role w kilku filmach, które są adaptacjami jego własnych powieści. Scenariusz, napisany na podstawie "Regulaminu tłoczn... więcej »
  Dodali do kolekcji
  eliot
  wredna_suka
  hayde
  mary_stuart
  Pinkberry
  siobhan
  Maadzia
  Midnight_Reader
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!