Rekrut Robert Muchamore

Okładka Rekrut
autor:
Robert Muchamore
wydawnictwo:
EGMONT
data wydania:
2010
ISBN:
9788323780342

Opis

Terrorystka nie otwiera drzwi obcym w obawie przed tajnymi funkcjonariuszami policji i agentami służb bezpieczeństwa. Jednak jej dzieci przyprowadzają swoich kolegów i biegają z nimi po całym domu. Kobieta nie ma pojęcia, że jedno z dzieci założyło podsłuch w każdym pokoju, skopiowało zawartość dysku komputera i sfotografowało notes z adresami. To dziecko pracuje dla CHERUBA. Agenci CHERUBA mają od dziesięciu do siedemnastu lat. Ich zadaniem jest prześlizgiwanie się pod radarem uwagi dorosłych i ..zdobywanie informacji, dzięki którym przestępcy i terroryści posyłani są za kratki. Oficjalnie dziecięcy agenci nie istnieją.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Rekrut
Recenzent: malenstwo89
Rekrut jest jedną z wielu książek opowiadających o tajnych agentach, jednak ta pozycja wyróżnia się wśród pozostałych. Cherub to seria opowiadająca o młodych ludziach, którzy przechodzą szkolenie od najmłodszych lat, zdobywając kolejne rangi. Im wyższy stopień zaawansowania, tym kolor koszulki si... więcej »
Rekrut
Recenzent: milla
„Rekrut” to pierwszy tom, liczącego 13 pozycji, cyklu powieści dla młodzieży CHERUB. Seria ta przeznaczona głównie dla młodszych czytelników, powstała właściwie dzięki bratankowi Roberta Muchamore’ a. W 1999 odwiedzając w Australii swą siostrę, pisarz usłyszał od jej syna, że nie ma ciekawych ksi... więcej »
Pierwszy raz „Rekruta” pożyczyłam od mojej koleżanki z klasy, gdy rozpoczynałam naukę w gimnazjum. Nie przeszłam jednak przez to wtedy i zastanawiam się teraz dlaczego. Pewnie było wiele powodów, które wtedy wydawały mi się całkowicie sensowne, a teraz myślę o nich jak o głupich argu... więcej »
Rekrut
Recenzent: MMichal
Czy kiedykolwiek marzyliście o tym aby zostać szpiegiem? Ja zawsze. Teraz mamy okazję przenieść się w, teoretycznie, współczesny świat, a tak naprawdę bardzo odległy. „Rekrut” autorstwa Roberta Muchamore jest pierwszą częścią cyklu „CHERUB”. Słowem wprowadzenia: głównym bohaterem jest James Ch... więcej »
Dodali do kolekcji
greymouse
zabierajsie
Cropka
wikla
thepositives
Melinaa
xInvisible
pauli
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!