Renegat Magdalena Kozak

Okładka Renegat
autor:
Magdalena Kozak
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375741032

Opis

Kiedyś Jerzy Arlecki, nowy nabytek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nie chciał wierzyć w wampiry, ani tym bardziej w ich doborową jednostkę, chroniącą ludzi przed spragnionymi świeżej krwi renegatami. Kiedy jednak sam obudził się dla Nocy przysięgał i sobie i innym, że zawsze będzie po stronie tych dobrych i prawych. Czy zdoła dotrzymać swojej przysięgi? Ranny Vesper trafia w ręce renegatów, ci zaś próbują utrzymać go przy życiu. Młody nocarz jest przecież legendą, jest tym, który ośmielił si..ę dokonać zamachu na samego Lorda Ultora. Renegaci nie mogą dopuścić, by zmarł w skutek odniesionych ran, poją go więc prawdziwą krwią. Vesper staje się pełnowymiarowym wampirem, uzależnionym od ludzkiej krwi. Życie w szeregach dotychczasowego przeciwnika stanowi nie lada wyzwanie. Dla jednych jest zdrajcą i mordercą, dla innych wrogiem, dla jeszcze innych niepokonanym desperado...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Renegat
  Recenzent: lavdrynka
  Przede wszystkim, jeżeli nie czytałeś poprzedniej części, zrób to. Dopiero wtedy czytaj dalej recenzję. Chyba nie chcesz mieć spalonego zakończenia? W poprzedniej części, już w połowie, łatwo było się domyśleć, jaki będzie jej koniec. Oczywiście nie wszystko jest takie proste, jakby się wydawa... więcej »
  Renegat
  Recenzent: tala86
  Magdalena Kozak z wykształcenia jest lekarzem i w tym właśnie zawodzie nadal pracuje. Jej wielką pasją, zaraz obok pisarstwa, są wszelkiego rodzaju militaria. Ich znajomość autorka doskonale odzwierciedla w swoich powieściach. „Renegat” to drugi tom trylogii zatytułowanej „Nocarz”. W tej częś... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Heos
  banan
  Thomash
  bayes
  Nosane
  MateuszSkoczylas
  szumo
  Tycjan
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!