Ring Koji Suzuki

Okładka Ring
autor:
Koji Suzuki
wydawnictwo:
ZNAK
data wydania:
2004
ISBN:
9788324004997

Opis

Asakawa jest dziennikarzem dużego tokijskiego dziennika. Pewnego dnia trafia na sprawę zagadkowej śmierci czwórki nastolatków. Umarli o tej samej porze, w różnych częściach miasta. Przyczyny zgonu pozostają nieznane. Asakawa rozpoczyna prywatne śledztwo.

Słowa kluczowe

Ring
Recenzent: horror.com.pl
W przyszłości zamarzyło mi się zostać tłumaczem literatury japońskiej. Z przyjemnością więc sięgnęłam po kultowy już Ring, osławiony dzięki adaptacjom filmowym, serialom telewizyjnym i niezliczonej liczbie komiksów. Ring był dla o mnie o tyle więcej ciekawy, że nie traktowałam go tylko jako ho... więcej »
Ring...
Recenzent: Rudzielczyk
Dla mnie absolutne arcydzieło! To była jedna z niewielu książek, od któych nie mogłam się oderwać i musiałam czytać i czytać, bez względu na późną godzinę i jednocześnie ubolewałam nad tym, że niubłagalnie - za szybko - kartki przesypują się na lewą stronę! Obawiałam się bardzo, ponieważ po r... więcej »
Sięgnęłam po tę książkę zaintrygowana recenzją Olgi z Wielkiego Buka. Wcześniej nawet nie słyszałam, że słynny film "The Ring" powstał na podstawie powieści. Ekranizację widziałam kilka lat temu i owszem, była dość przerażająca, ale nie stała się moim ulubionym horrorem, dlatego tym chętniej sięg... więcej »
Dodali do kolekcji
Cattt
magbeth
kultur-alnie
cooma
Nancy
suckit
Toxicity
Shimmering
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!