Rose Madder Stephen King

Okładka Rose Madder
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376593159

Opis

Pewnego dnia Rosie Daniels decyduje się porzucić swojego męża, przed którym odczuwa paniczny strach, i pod przybranym nazwiskiem rozpocząć nowe życie. Ucieka do innego miasta, gdzie wkrótce zdobywa ciekawą pracę, nawiązuje znajomości i przyjaźnie. W sklepie ze starociami kupuje niezwykły obraz zatytułowany "Rose Madder", który - jak się okazuje - pozwala przeniknąć do innego świata. Tymczasem tropem kobiety podąża jej mąż Norman, policjant-psychopata, gotowy zabić każdego, kto się mu sprzeciwi. J..est już coraz bliżej, śledzi jej przyjaciół, zdobywa jej adres. Tylko ucieczka w świat "Rose Madder" może ocalić życie Rosie...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

I'm really Rosie And I'm Rosie Real You better belive me I'm a great big deal... Po czternastu latach małżeństwa Rosie Daniels ucieka od męża-psychopaty. Zamieszkuje w odległym mieście, gdzie udaje jej się znaleźć przyjaciół, mężczyznę i ciekawą pracę. W sklepie ze starociami dostrzega ob... więcej »
Rose Madder
Recenzent: frodo8
Rose jest ofiarą przemocy. Jej życie to koszmar, który wiedzie u boku męża- sadysty. Przez wiele lat znosi upokorzenia ze strony męża, ale pewnego dnia coś w niej pęka i postanawia odejść. Po prostu wychodzi z domu i wyjeżdza, jak najdalej od męża psychopaty. Rose próbuje zacząć wszystko od nowa.... więcej »
coś za coś
Recenzent: Zuela
Norman jest policjantem, który wierzy, że stoi ponad prawem. Znęcając się nad żoną wierzy, że tak będzie zawsze. Jednakże Rose ucieka, ucieka do miasta położonego o 900 km od domu wierząc, że Norman nigdy jej nie znajdzie. Niestety, wiedziony szóstym zmysłem Norman trafia na jej ślad, znajduje je... więcej »
Miłość jest ślepa. Wydaje się nam, że znamy naszego ukochanego, że wiemy o nim wszystko, a przynajmniej tyle, by pragnąć spędzić z nim resztę naszego życia. Niestety czasem bywa tak, że tuż po zawarciu związku małżeńskiego, powiedzeniu sobie magicznego, tak wiele znaczącego słowa "tak" w obliczu ... więcej »
Dodali do kolekcji
spring
Liliowa
zosiapw
Gunia
hukume
Pinkberry
ocelot
Nienor
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!