Rozkosze nocy Kenyon Sherrilyn

Okładka Rozkosze nocy
autor:
Kenyon Sherrilyn
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2010
ISBN:
9788374801799

Opis

Droga Czytelniczko!Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak to jest być nieśmiertelną? Wędrować wśród nocy polując na wampiry, które żerują na ludziach? Mieć nieograniczone bogactwa, nieograniczoną moc? Oto moje życie, mroczne i niebezpieczne. Odgrywam bohatera dla tysięcy, ale nikt mnie nie zna. I uwielbiam każdą minutę swojego życia.

Słowa kluczowe

Niektóre książki czytamy z wypiekami na twarzy. Pochłaniamy porzucając wszystko, co musimy zrobić, machamy ręką mrucząc "później, przecież nie ucieknie, nie bądź małostkowa, drobiazgowa, więcej luzu, bądź człowiekiem"*. Ta książka do takich należy. I nawet okładka mi nie przeszkadzała. widzic... więcej »
Czytając Rozkosze... gubiłam się... Nie rozumiałam niektórych wątków, o co chodzi z niektórymi postaciami, m.in. chdzo o przyjaciółke głównej bohaterki - Grace, i fakt, że jej mąż jest "wyczarowanym z książki greckiej seksniewolnikiem", siedze, myśle : WTF?! O.o Póżniej, jak dorwałam powyższą l... więcej »
Po przeczytaniu cyklu "Szeptem" oraz 2 pierwszych książek o Sookie Stackhouse myślałam, że chyba mam lekki przesyt tzw. romansów paranormalnych. Dzięki znajomej blogerce miałam okazję przeczytać "Rozkosze nocy", skusiłam się na nią dzięki otrzymaniu do recenzji najnowszej ksiązki tej autorki (któ... więcej »
Ja jestem osobą bardzo dumną, przewrotną i w ogóle dziwne ze mnie stworzenie. Kiedy w jednym z konkursów nie wygrałam "Rozkoszy nocy" już drugiego dnia popędziłam do sklepu by je nabyć. Niestety nasza księgarnia, jest jaka jest i książki nie było, więc przez kolejnych kilka dni pani stojąca za la... więcej »
Dodali do kolekcji
Moira
Black_Vampire
Kobra94
Iv
mikusia959
Violet
Vein
deanchester
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!