Samotność w Sieci Janusz Leon Wiśniewski

Okładka Samotność w Sieci
autorzy:
Janusz Leon Wiśniewski, Janusz Wiśniewski
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2011
ISBN:
9788376488356

Opis

Wirtualny świat nie ogranicza, nie zawstydza, wyzwala skrywane emocje... Kultowa książka, która zmieniła spojrzenie ludzi na samotność. "S@motność w Sieci" - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości na Internecie. Tej ostatecznej, tej o której się marzy. Wiśniewski analitycznie i urzekająco zarazem relacjonuje tę miłość wpr..owadzając na przemian nastrój nieomal uroczystej czułości, aby kilka linijek dalej zadziwić odważnym erotyzmem. "S@motność..." to także hołd składany mądrości i wiedzy. Splecione kunsztownie z wątkiem miłosnym fascynujące historie o molekułach emocji, o tym kto tak naprawdę odkrył DNA i o tym co po śmierci stało się z mózgiem Einsteina. "S@motność..." pokazuje, że wirtualność Internetu to tylko umowa i że e-mail - tak naprawdę - nie musi się różnić od listu przysłanego przez posłańca.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Beletrystyka » Psychologiczna
  Tematyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Obserwując w ostatnich latach rynek wydawniczy, jednoznacznie mogę stwierdzić, iż jest on bardzo bogaty, nowość niemal goni nowość. Niestety należy przyznać, iż oferowane książki nie zawsze reprezentują wysoki poziom, lecz oczywiście czasem wśród nich zdarzają się prawdziwe brylanty. Takowym kle... więcej »
  Przeglądając recenzje tej książki, byłam ciekawa jakie będą moje odczucia po przeczytaniu "Samotności w sieci". Bestseller ostatnich lat, więc mogłoby się wydawać, że ta książka to prawdziwy hit. Doczekała się także ekranizacji, której nie miałam okazji obejrzeć. „Słowami też można dotykać. N... więcej »
  Dodali do kolekcji
  BP
  floks
  Actually
  Lilia
  dzusta_85
  Fantazja
  dzirbus
  Nesene
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  „Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.”

  Dodane przez Tajemnica33

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!