Sceny z życia za ścianą Janusz Leon Wiśniewski

Okładka Sceny z życia za ścianą
autor:
Janusz Leon Wiśniewski
wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
data wydania:
2009
ISBN:
9788308042625

Opis

Janusz L. Wiśniewski znów zaskakuje. Pełne wrażliwości historie o zwykłych ludziach: chorym na silną depresję mężczyźnie, który stracił pracę; molestowanej w dzieciństwie kobiecie; szczęśliwej i zakochanej parze homoseksualistów; ludziach, którzy w wypadku stracili swoich bliskich.
Historie cierpienia i samotności, bliskości, tęsknoty, rozpaczy i marzeń.
Kontynuacja hitowych ?Intymnej teorii względności? oraz ?Molekuł emocji?. JANUSZ L. WIŚNIEWSKI - doktor informatyki i doktor habilitow..any chemii, naukowiec i pisarz, autor bestsellerowych powieści S@motność w Sieci, Los powtórzony, a także zbiorów opowiadań Zespoły napięć, Intymna teoria względności oraz Molekuły emocji. Ostatnio w Wydawnictwie Literackim opublikował Czy mężczyźni są światu potrzebni? Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowej (www.wisniewski.net) pisze: ?Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies...?.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Janusza Leona Wiśniewskiego albo się kocha, albo się go nieznosi. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy i uwielbiam jego dzieła - od bestsellera "Samotność w sieci" po różnego rodzaju krótkie i długie opowiadania, które do tej pory się ukazały. "Sceny z życia za ścianą" pożyczyłam od kump... więcej »
Dodali do kolekcji
bakesale
niecnotka
koronka
sylwiastudent
boonia
Lenka
Sonita
madziab86
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!