Sejf z milionem w środku czyli bestseller 3b Małgorzata Kondej

Okładka Sejf z milionem w środku czyli bestseller 3b
autor:
Małgorzata Kondej
wydawnictwo:
STENTOR
data wydania:
2008
ISBN:
9788361245025

Opis

Felek jest nowym uczniem III b i marzy o prawdziwym przyjacielu. Spełnienie tego marzenia uniemożliwia mu jednak poważna choroba. Chłopcu trudno z kimś się zaprzyjaźnić, bo dużo czasu spędza w szpitalach i często zmienia szkoły. W tej jest zaledwie od pięciu dni, kiedy ponownie trafia do szpitala. Dlatego dzieci z klasy ? by nowy kolega mógł je lepiej poznać ?umawiają się, że każde z nich specjalnie dla niego napisze coś o sobie. Z tych opowieści powstaje niezwykła książka ? prawdziwy bestseller ..III b!
Każde z 14 opowiadań dotyka ważnych dla dziesięciolatków spraw. Z humorem, prostotą i mądrością mówi się tu o problemach dzieci, ich doświadczeniach, marzeniach i planach. Te przesympatyczne historie, pełne zabawnych momentów i osobistych, wzruszających zwierzeń, porządkują dziecku świat wartości, a rodzicom podsuwają ważne tematy do rozmów z dziećmi.
Książka otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren zorganizowanym przez Fundację ABCXXI ? Cała Polska czyta dzieciom

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży polska
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dzieci polska (7-13 lat)
  Ta książka nie ma jeszcze recenzji.
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!