Sekret Julii Tahereh Mafi

Okładka Sekret Julii
autor:
Tahereh Mafi
wydawnictwo:
Wyd. Otwarte/Moondirve
data wydania:
2013

Opis

Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu…

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

W końcu doczekałam się drugiej części trylogii, która po raz kolejny zachwyca. Po raz kolejny nie można się oderwać. Po raz kolejny chcę więcej więcej więcej. A świeżo po odłożeniu jej na półkę nie mogę oddychać ... więcej »
Julia Ferrars nadal nie panuje nad swoim darem, a darem tym jest niszczyć. Od wydarzeń poprzedniego tomu minęły dwa tygodnie i Punkt Omega mobilizuje się do przeprowadzenia kolejnej ze swych akcji. Miejsce, gdzie dzie... więcej »
Julia próbuje się zaaklimatyzować w nowym miejscu. W Punkcie Omega jest traktowana jak prawdziwy człowiek. To pierwsze miejsce, w którym mogłaby poczuć się jak w domu. Trwają przygotowania do walki, a wszyscy mieszk... więcej »
Sekret Julii
Recenzent: Paula1992
Po skończeniu we wrześniu zeszłego roku I części trylogii Tahereh Mafi pt. ,,Dotyk Julii” miałam ochotę zaraz, natychmiast sięgnąć po kontynuację. Wówczas niestety było to niemożliwe. Minął rok, ja już zapomniałam, co... więcej »
Czy widzicie tą okładkę? Mnie przyciągnęła, zahipnotyzowała, oczarowała. Ogromnie mi się podoba... Moim zdaniem jest piękna! Jakiś czas temu opowiadałam Wam o pierwszej części pt. "Dotyk Julii". Zarówno pierwsza i dr... więcej »
Czasy zamknięcia w czeluściach samotności minęły. Julia staje się wolnym człowiekiem - nie jest już więźniem Warnera, gdy wybiera Adama i to z nim postanawia być. Ucieczka z Kwatery Głównej Komitetu Obrony staje się f... więcej »
Polecam!
Recenzent: madzikk
Po skończeniu "Dotyku Julii" jedyne, o czym myślałam to "chcę więcej, chcę więcej, WIĘCEJ!". Po przeczytaniu "Sekretu Julii" nie wiedziałam, o czym mam myśleć, w głowie miałam mętlik, do rana nie mogłam zasnąć. To był... więcej »
Dotyk Julii - pierwszą część serii czytałam około rok temu i miło ją wspominam. Tym razem miałam okazję sięgnąć po kontynuację, która... była jeszcze lepsza. Julia i Adam docierają do Punktu Omega, gdzie mieszkają ... więcej »
Julia mieszka teraz w Punkcie Omega i uczy się panować nad nowo odkrytymi mocami. Zbliża się wojna i wszyscy się do niej szykują. Tymczasem na Adamie prowadzone są testy, żeby odkryć, czemu nie odczuwa skutków dotyku ... więcej »
"Julia Ferrars. Dziewczyna, której dotyk jest śmiercionośny, która wysysa siły witalne i energię żywych ludzi i porzuca na ziemi ich bezwładne, sparaliżowane ciała. Dziewczyna, która większość swojego życia spędziła ... więcej »
„Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega k a ż d y związek, Julio. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każ... więcej »
Opowiada o tym jak Julia jest już w Punkcie Omega. Jednak wbrew końcówce książki czuje się zagubiona i wyobcowana. Nie chcę współpracować... A jeszcze z Adamem coś się dzieje. Zrobi się tajemniczy. I jeszcze jedno. Aa... więcej »
Po przeczytaniu "Dotyku Julii" byłam w rozsypce, tak bardzo mi się spodobała ta powieść! Urzekł mnie ciekawy pomysł, a przede wszystkim nietypowy warsztat pisarski Tahereh Mafi. Dla przypomnienia, w pierwszej części p... więcej »
Dodali do kolekcji
Gumciobook
Akihiko_Usami
MartaAnia
panika0
cassandra9891
Sophie_Carmen
Aggressione
Priscilla
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!