Sekret Julii Tahereh Mafi

Okładka Sekret Julii
autor:
Tahereh Mafi
wydawnictwo:
Wyd. Otwarte/Moondirve
data wydania:
2013

Opis

Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu…

Słowa kluczowe

W końcu doczekałam się drugiej części trylogii, która po raz kolejny zachwyca. Po raz kolejny nie można się oderwać. Po raz kolejny chcę więcej więcej więcej. A świeżo po odłożeniu jej na półkę nie mogę oddychać Ucieczka z Kwatery Głównej Komitetu Odnowy miała nieść obietnicę wolności i nadz... więcej »
Julia Ferrars nadal nie panuje nad swoim darem, a darem tym jest niszczyć. Od wydarzeń poprzedniego tomu minęły dwa tygodnie i Punkt Omega mobilizuje się do przeprowadzenia kolejnej ze swych akcji. Miejsce, gdzie dziewczyna znalazła schronienie i odzyskała poczucie względnego bezpieczeństwa nadal... więcej »
Julia próbuje się zaaklimatyzować w nowym miejscu. W Punkcie Omega jest traktowana jak prawdziwy człowiek. To pierwsze miejsce, w którym mogłaby poczuć się jak w domu. Trwają przygotowania do walki, a wszyscy mieszkańcy Punktu potrzebują jej pomocy w wygraniu wojny z Komitetem Odnowy. Julia sta... więcej »
Sekret Julii
Recenzent: Paula1992
Po skończeniu we wrześniu zeszłego roku I części trylogii Tahereh Mafi pt. ,,Dotyk Julii” miałam ochotę zaraz, natychmiast sięgnąć po kontynuację. Wówczas niestety było to niemożliwe. Minął rok, ja już zapomniałam, co czytałam, jednak szum wokół ,,Sekretu Julii” robił się coraz większy i większy.... więcej »
Czy widzicie tą okładkę? Mnie przyciągnęła, zahipnotyzowała, oczarowała. Ogromnie mi się podoba... Moim zdaniem jest piękna! Jakiś czas temu opowiadałam Wam o pierwszej części pt. "Dotyk Julii". Zarówno pierwsza i druga część jak i ich okładki zdecydowanie mają w sobie to coś :) Julia to 17-l... więcej »
Czasy zamknięcia w czeluściach samotności minęły. Julia staje się wolnym człowiekiem - nie jest już więźniem Warnera, gdy wybiera Adama i to z nim postanawia być. Ucieczka z Kwatery Głównej Komitetu Obrony staje się formą wyzwolenia zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. I to ta decyz... więcej »
Polecam!
Recenzent: madzikk
Po skończeniu "Dotyku Julii" jedyne, o czym myślałam to "chcę więcej, chcę więcej, WIĘCEJ!". Po przeczytaniu "Sekretu Julii" nie wiedziałam, o czym mam myśleć, w głowie miałam mętlik, do rana nie mogłam zasnąć. To było straszne, ale dla tej książki było warto. Najgorzej jednak, było jeszcze późni... więcej »
Dotyk Julii - pierwszą część serii czytałam około rok temu i miło ją wspominam. Tym razem miałam okazję sięgnąć po kontynuację, która... była jeszcze lepsza. Julia i Adam docierają do Punktu Omega, gdzie mieszkają ludzie podobni do nich. Tacy, którzy posiadają różne niecodzienne zdolności. Dot... więcej »
Julia mieszka teraz w Punkcie Omega i uczy się panować nad nowo odkrytymi mocami. Zbliża się wojna i wszyscy się do niej szykują. Tymczasem na Adamie prowadzone są testy, żeby odkryć, czemu nie odczuwa skutków dotyku Julii. Odkrycie jakie nastąpi, wiele zmieni. Sekret głównej bohaterki na razie p... więcej »
"Julia Ferrars. Dziewczyna, której dotyk jest śmiercionośny, która wysysa siły witalne i energię żywych ludzi i porzuca na ziemi ich bezwładne, sparaliżowane ciała. Dziewczyna, która większość swojego życia spędziła w szpitalach i izbach dla nieletnich przestępców. Dziewczyna, którą porzucili na... więcej »
„Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega k a ż d y związek, Julio. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzi... więcej »
Opowiada o tym jak Julia jest już w Punkcie Omega. Jednak wbrew końcówce książki czuje się zagubiona i wyobcowana. Nie chcę współpracować... A jeszcze z Adamem coś się dzieje. Zrobi się tajemniczy. I jeszcze jedno. Aaron Warner. Julia ukrywa fakt, że mogą się dotknąć. Akcja toczy się z zawrotną ... więcej »
Po przeczytaniu "Dotyku Julii" byłam w rozsypce, tak bardzo mi się spodobała ta powieść! Urzekł mnie ciekawy pomysł, a przede wszystkim nietypowy warsztat pisarski Tahereh Mafi. Dla przypomnienia, w pierwszej części poznaliśmy Julię Ferrars, zaledwie siedemnastoletnią dziewczyną obdarzoną tragicz... więcej »
Dodali do kolekcji
Gumciobook
Akihiko_Usami
MartaAnia
panika0
cassandra9891
Sophie_Carmen
Aggressione
Priscilla
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!