Sen Lisa McMann

Okładka Sen
autor:
Lisa McMann
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788324133611

Opis

Siedemnastoletnia Janie widzi cudze sny. Wciągana w nie wbrew własnej woli, staje się przymusowym świadkiem rozgrywających się w nich wydarzeń.Pewnego dnia do klasy przychodzi nowy chłopak... który potrafi kontrolować sny. Ale nawet on może okazać się bezradny, gdy Janie trafi w środek koszmaru. Po raz pierwszy jest kimś więcej niż obserwatorką czyichś makabrycznych fantazji. Jest ich uczestniczką?

Słowa kluczowe

Sen
Recenzent: PinkMiracle
Książkę kupiłam z ciekawości. Okładka wydawała mi się ciekawa, a i opis mnie zachęcił. Kilka razy również widziałam ją w księgarniach internetowych i w końcu skusiłam się na kupno całej trylogii. Pierwszą część przeczytałam w kilka godzin, jestem świeżo po lekturze. Cała historia napisana jest... więcej »
Sen
Recenzent: Fonin
Prześladuje mnie takie kulawe szczęście, że często kupuje książki niekoniecznie zgodnie z chronologią. I bardzo mnie boli, że wydawcy rzadko umieszczają widoczną informację, że jest to tom ten a ten z tej i tej serii. Czasami ograniczają się tylko do podania pozostałych pozycji z danej sagi lub t... więcej »
Książka Sen opowiada historię siedemnastoletniej Janie, która z niewyjaśnionych przyczyn widzi sny innych ludzi. W liceum jej koledzy coraz częściej zaczynają zasypiać. Janie coraz częściej wpada w ich sny. Pewnego wieczoru jej przyjaciółka Carrie i jej chłopak Stu zabierają ją na imprezę. Dziewc... więcej »
Sen
Recenzent: Cocodrilla
Gdy tylko usłyszałam o tej książce, byłam pewna, że chcę ją przeczytać. Przeraziła mnie trochę tak mała objętość, ale w końcu nie liczy się ilość tylko jakość. Książka opowiada o siedemnastoletniej Janie, która wbrew woli zostaje wciągana w cudze sny. Ten dar może być katastrofalny w skutkach... więcej »
Widzisz cudze sny. Zostajesz w nie wciągany wbrew własnej woli i w każdej chwili może się to zdarzyć. Wystarczy, że ktoś w pobliżu się zdrzemnie, choćby na chwilę. Jeżeli jest to zwykły, spokojny sen, możesz wyjść, ale jeżeli jest to jeden z tych najgorszych koszmarów, musisz oglądać do końca. Ni... więcej »
Sen
Recenzent: markietanka
Po „Sen” sięgnęłam zupełnie przypadkowo, okazało się że ta mała, niepozorna książeczka jest bardzo oryginalna. Opowiada bardzo realnie o zdolnościach parapsychologicznych, nie ma w niej jednak powszechnie panującego ostatnio w literaturze wątku wampirzo - wilkołaczego. Jest za to zupełnie niepo... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje "Sen" jest książką dość krótką i niewymagającą zbyt dużego myślenia książką. Pomysł według mnie bardzo fajny, ale niestety autorka nie wykorzystała możliwości tego tematu. 17-letnia Janie widzi cudze sny, gdy tylko ktoś w jej pobliżu z... więcej »
Sen
Recenzent: Aly102
Lisa McMann jest amerykańską pisarką. Zdobyła popularność w 2009 roku trylogią dla nastolatków. Dwie pierwsze powieści: Sen i Mgła przez kilka tygodni królowały na amerykańskich listach bestsellerów, a prawa do ich wydania kupiono w Europie i Azji. „Sen” znalazł się w moich rękach dość przypad... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
kinia1245
Lucjanna
Makusia
SweetyStella
Patrycja0110
dark_happy_turtle
Mitsoko
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!